Carole & Tuesday

• Japonsko Carole & Tuesday (viac)
Animovaný / Hudobný / Sci-Fi
Japonsko, 2019, 9 h 36 min (Minutáž: 24 min)

Hudba:

Mocky

Kana Ičinose, Sumire Uesaka, Hiroši Kamija, Miju Irino, Mamoru Mijano, Akio Ócuka, Acuki Tani, Hiroši Širokuma, Mijuri Šimabukuro, Ikudži Nose, Micuaki Kanuka (viac)

Brigádnice Carole se seznámí s bohatou Tuesday a společně si uvědomí, že jsou přesně těmi hudebními partnerkami, které hledaly. Společně by jim to mohlo vyjít. (Netflix)

Recenzie používateľa sans.sourire k tomuto seriálu (12)

True Colors (2019) (E01)

V mnoha ohledech mi to připomíná anime Nana, moji srdcovku, proto mi toto anime přijde velmi nostalgické. ()

Born to Run (2019) (E02)

Má to velice příjemnou, specifickou a zvláštní atmosféru. Hudbu z tohoto anime naprosto miluji. Každým poslechnutím víc a víc. ()

Fire and Rain (2019) (E03)

Je to opravdu milé, fajn a prima. ()

Life Is a Carnival (2019) (E06)

Zcela dojemné, emotivní a naprosto skvělé a dokonalé. Moc jsem si to oblíbil a hudba mi silně přirostla k srdíčku. Carole & Tuesday je kouzelné, milé a velmi nostalgické anime. ()

Show Me The Way (2019) (E07)

Vtipné, nicméně též velmi dojemné. Zkrátka skvělé. ()

All the Young Dudes (2019) (E08)

Osmý díl se mi opravdu líbil. Působil na mě vesele, zábavně, mile, ovšem i napínavě a emotivně. Krása. ()

Dancing Queen (2019) (E09)

Díl to byl naprosto dokonalý. Prožil jsem při jeho sledování tolik pocitů. Konec mne zabolel. I tak krása. ()

River Deep, Mountain High (2019) (E10)

Miluji Pyotra. Přijde mi tak roztomilý a sexyy a prostě... Jinak tato epizoda byla úžasná. Celkem mě začíná děsit Cybelle, obzvláště kvůli konci. ()

We've Only Just Begun (2019) (E12)

Naprosto dokonalé. Já brečím. Takhle využít moji nejoblíbenější písničku z toho anime... <3 Úžasné. Tolik pocitů, dojetí. Krása. Perfektní díl. ()