Napätie na Zemi aj na Marse sa začína stupňovať. (Apple TV+)

kenkaku

Tak tenhle díl si vybral idiocie na celý seriál… 1) pokud pošlete dvě minuty před “koncem zážehu” signál co tam cestuje 5 minut, určitě to nestihne. 2) jak mohla Margo něco naklikat, když neměla ruce na klávesnici? 3) je víc trest cesta zpět do Ruska nebo zatčení v USA? Neskutečná lobotomie. A jako bonus… naprosto žádné konsekvence (pro nikoho) ze svých činů. Doufám, že tohle už byl závěr seriálu. ()

tuctovychlap

z môjho pohľadu to pomaly, ale (ne)nápadne skĺzava od 4,5* prvej sezóny k 3* tejto ostatnej..či bude posledná, neviem a akosi sa čoraz častejšie prichytávam pri tom, že nejako už ani príliš netúžim po pokračovaní..možno jedným z dôvodov prípadného sledovania bude to, či niektoré hlavné postavy budú fachčiť a plkať do filmovej storočenky, pretože asi aj na Marse platí "nejsou lidi"..za štvrtú sériu už iba ***..zachránil by to leda druhý príchod Krista.. edit po s04e10: tak tento záver snáď pochádza z pičníku Rosfilmu a Marvelu..keďže obe mi spôsobujú kopřivku, znižujem hodnotenie na **..a to nielen poslednej epizóde, ale celej sérii.. ()