Marina (Daniella Pineda) se vrací po patnácti letech z ústavu do běžného života. Její sestra Alice (Elle LaMont) si ji vezme k sobě domů. Jenže temné minulosti a jejím hříchům se nedá utéct. Marina se jim bude muset postavit a čelit tak temné legendě Mercy Black! (Rodriguez)

Wade

Další z filmů o strašákovi,který jede podle klasické šablony. Mě tohle všechno ,ale opravdu sedlo nic se nepřehánělo a film se netáhl. To co hlavně nemůžu Mercy Black upřít je fakt perfektní herecké obsazení,protože Elle LaMont a Daniella Pineda utvořili dvojku na kterou se skvěle koukalo a to nakonec filmu zařídilo 4*. 75% --- 7/10 IMDb ()

misterz

Tak klišovitý námet, že už viac ani nemôže byť. Žienka príde z blázinca bývať k starostlivej sestre s malým synom a tam, práve od toho okamihu, sa začne zhmotnovať jej desivá nočná mora z detstva. Z vymysleného sa stáva skutočné... Ale keď už ide o ducharinu s bubákom, tak by toho strašenia mohlo byť viac. Ani atmosféra nenadchla. A záver... banálne a predvídateľné. Skrátka nič, čo by nadchlo. Podpriemer. 40/100 ()

Morholt

Další z variací na bubáka, kterému je třeba zaplatit krvavou daň, aby vás zbavil bolístek. Víc než polovinu stopáže je to spíš o bouchajících dveřích vyjevených pohledech, přičemž sem tam se najdou známky solidní plíživé atmosféry a dá se narazit i na pár omletých žánrových motivů, které ale částečně fungují. Nicméně vesměs je to čekání na to, kdy se konečně strašidlo ukáže a jak se to celé vyvrbí. A i to vyznělo rozpačitě. Egerton se nedokázal rozhodnout, jestli vsadit na psychologickou linku, nebo na tu duchařskou. Vzniknul z toho mišmaš, který za sebou zanechal až příliš mnoho neznámých. A úplně se nevydařila ani vizualizace samotné Mercy Black, která na mě působila jako špatná kopírka od Švankmajera. Na průměr to tak z mého pohledu tahá především sympatický casting. Škoda, protože potenciál byl větší. 50% ()

Astaroth12

Toto bolo tak neoriginálne a fádne. Vymyslený príbeh školačiek, ktorý sa zhmotnil do skutočnosti, ako keby podobných príbehov tu už aj tak nebolo dosť. Ale to najhoršie ešte len prišlo o čosi neskor v podobe lacného, hnusne trápneho bubáka, ktorého by sa nenaľakali, ani deti v škôlke. Pointa i všetko ostatne v príbehu išlo mimo mna, asi kvôli predvídateľnosti. Ale nesral ma tak veľmi, kvôli ponurej atmosfére, ktorá v par momentoch bola fakt silná, preto aspoň silne 2*. ()

Kudly4

Nebudu už dnes moc přísný (dám tedy 2*), jelikož mám dobrou náladu po dvou dnešních, skvělých filmech, ale prostě tohle byl takový ten Horor pro diváky, kteří si tento žánr pustí svátečně a je to pro ně bomba. Příběh byl za mě strašně dětinský, žádná lekačka nefungovala, žádná krev, strašák jak ze seriálu Věřte nevěřte. Na Pindu Daniellu se dívalo celkem fájn, atmosféra ze začátku také ušla, ale to je asi tak všechno. Dobrou noc. (15. hodnocení, 3. komentář) ()