silentname

"The Wall Of Mexico" si odo mňa veľkú pochvalu neužije. Toto je ten typ filmov, ktoré mi absolútne nepasujú. Snažia sa byť hlbšie než sú v skutočnosti a chcú pôsobiť vysoko inteligentne a snažia sa niečo povedať, no myšlienky filmu by sa dali povedať v nejakom 30 minútovom filme, ktorý nepotrebuje zbytočne naťahovať čas scénkami, ktoré dokopy sú len filozofické debaty, ktoré mi o chvíľu liezli vrchovatou mierou na nervy. Pretože tento film pôsobí ako keby mal reálne 2 dejové línie. Tá, ktorá rozpráva príbeh, a tá, kde naše dve sestry vedú neskutočne "hlboké debaty", ktoré sú po chvíli neznesiteľne otravné. A čo sa našich postáv týka, tak nie sú na tom o moc lepšie. Je ťažké hľadať medzi týmito ľuďmi niekoho, kto by vám aspoň trochu neliezol na nervy, lebo postavy sú viac nástroje filmu, než reálni ľudia. Film nemal toľko premýšľať a možno z toho mohlo aj niečo byť. Ale je vizuálne nie príjemný na pozeranie (úprimne, je tu obrovská dávka zelenej úplne zbytočne), postavy sú otravné a je to vysoko únavný a ťažkopádny film, ktorý vás chce presvedčiť o svojej hĺbke tým, že tu budú dve otravné ženské viesť "duchaplné" dementné debaty. Hodnotenie: D+ ()