Z vězení utekli dva vězni. Jeden z nich je odsouzený pedofil, který měl znásilnit nevlastního syna Leea, jenž proti němu svědčil u soudu. Leeovu verzi potvrzoval i test DNA skvrn z jeho prostěradla. Laboratoř testující DNA je však vyšetřována pro falšování důkazů. Lee je unesen nevlastním otcem, který chce prokázat, že byl odsouzen neprávem. (KikiPoka)

Muldy

Běžně k jednotlivým epizodám komentáře nepíšu, ale tentokrát musím. Tato epizoda plná hereckých hvězd - Milo Ventimiglia, Fionnula Flanagan, Stephen Lang, mě velmi mile překvapila. Moc se mi líbil celý námět dílu, jednotlivé postavy byly dobře prokreslené a příběh postupně gradoval, a to velmi zajímavým a pro mě nečekaným způsobem. Rozuzlení bylo šokující a vůbec jsem ho nečekal. U ostatních dílů, kde hrají neznámí herci, by mě tento díl možná až tak nezaujal, ale herecké výkony (Ventimiglia, Lang) tuto epizodu značně vylepšily, čímž mi epizoda přirostla k srdci. Za mě se jedná o vrchol páté série a o jeden z nejlepších a nejzajímavějších dílů celého seriálu. ()