Smallville - Série 10

(séria)
USA, (2010–2011), 15 h 24 min (Minutáž: 42–84 min)

Predloha:

Robert Kanigher (komiks), John Sikela (komiks) (viac)

Hudba:

Louis Febre

Tom Welling, Erica Durance, Cassidy Freeman, Justin Hartley, Allison Mack, Terence Stamp, John Schneider, Jakob Davies, Mackenzie Gray, Ted Whittall (viac)

Loki_Six

"In this world of armchair bloggers who created a generation of critics instead of leaders, I'm actually doing something, right here, right now, for the city, for my country. And I'm not doing it alone. You're damn right I'm a hero." ()

DK197

Od závěrečné série jsem čekala sice trochu víc, ale nejsem zklamaná. Objeví se spoustu známých starých postav, je to napínavé a zajímavé zároveň. Závěr možná zbytečně tlačí na emoce (navíc recyklujeme problém, který řešila už Lana - chybí mi originalita) a vyvrcholení je až moc jednoduché, ale i tak to nebylo zlé. Líbí se mi napojení závěru na původní seriál Superman - fakt božské. ()

Likan7

Tak jsme to nějak doplácali. A nejspíš i se ctí. Závěr bych sice doufal trochu ani ne tak epický, jako spíš sentimentální, přece jen je to 10 let. Závěr mi ale přišel z rychlíku. Jakoby už všichni chtěli, aby to bylo za námi. I ikonický Clarkův závěr jsem si těch 10 sezón představoval...ironičtěji. Smallville tak doputoval do svého závěru, některými dobrými díly, spoustou vaty a s jedním kostýmem. ()