Dráma / Rodinný
Dánsko,
2022, 4 h 9 min
(Minutáž: 41–42 min)
Epizódy(6)
-
Zázrak (S05E01)
-
Nebezpečné paprsky (S05E02)
-
Amerikánka (S05E03)
-
Slepá důvěra (S05E04)
-
Míjení (S05E05)
-
Osudová chyba (S05E06)
Hrajú
Molly Blixt Egelind
Dánsko
Najlepšie seriály:
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Advokaten (2018) (seriál)
Prokletá srdce (2014) (seriál)
Jesper Groth
Najlepšie seriály:
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Mikkel Becker Hilgart
Najlepšie seriály:
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Jens Jørn Spottag
Dánsko
Najlepšie seriály:
Kráľovstvo (1994) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Benedikte Hansen
Dánsko
Najlepšie seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Anna Stokholm
Najlepšie seriály:
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Thue Ersted Rasmussen
Dánsko
Najlepšie seriály:
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Greyzone (2018) (seriál)
Světlo a stíny (2021) (seriál)
Ulla Vejby
Dánsko
Najlepšie seriály:
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Dicte (2013) (seriál)
Katrine Greis-Rosenthal
Dánsko
Najlepšie seriály:
Most (2011) (seriál)
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Tvárou v tvár (2019) (seriál)
Jon Lange
Dánsko
Najlepšie seriály:
Vražda (2007) (seriál)
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Anette Støvelbæk
Dánsko
Najlepšie seriály:
Klovn (2005) (seriál)
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Jakob Åkerlind
Dánsko
Najlepšie seriály:
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Den som dræber - Fanget af mørket (2019) (seriál)
Jesper Ole Feit Andersen
Najlepšie seriály:
Klovn (2005) (seriál)
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Až vše pokryje prach (2020) (seriál)
Preben Kristensen
Dánsko
Najlepšie seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Kasper Dalsgaard
Najlepšie seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Rita (2012) (seriál)
Andreas Jebro
Najlepšie seriály:
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Severské vraždy (2020) (seriál)
Olaf Johannessen
Dánsko
Luiz Wilhelm Karlsen
Najlepšie seriály:
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Severské vraždy (2020) (seriál)
Sarah Juel Wener
Najlepšie seriály:
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Andreas Bruun Pedersen
Najlepšie seriály:
Klovn (2005) (seriál)
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Hlavně to prodej (2023) (seriál)