Moderní láska

• USA Modern Love
USA, (2019–2021), 8 h 33 min (Minutáž: 24–35 min)

Sofia Boutella, Gary Carr, Olivia Cooke, Brandon Victor Dixon, Tina Fey, John Gallagher Jr., Andy Garcia, Julia Garner, Anne Hathaway, Catherine Keener (viac)

Nepravděpodobné přátelství. Znovuobjevená ztracená láska. Manželství před rozpadem. Rande, které nemuselo být rande. Netradiční nová rodina. To jsou jedinečné příběhy o radostech a strastech lásky inspirované skutečnými osobními esejemi z oblíbeného sloupku New York Times „Moderní láska“. (Prime Video)

Recenzie používateľa MoiJe k tomuto seriálu (8)

Cizinci ve vlaku (do Dublinu) (2021) (S02E03)

Tlačili na pílu na niekoľkých leveloch a pritom pracovali s materiálom na kraťas do 10 minút. ()

Životní plán pro dva, dodržený jedním (2021) (S02E04)

Nerealisticky vypovedaný bežný príbeh s nesympatickou hlavnou postavou. Celkovo túto sezónu okrem pilotu trpím na nie-úplne sympatickú hereckú zostavu. ()

V čekárně odkopnutých (2021) (S02E06)

Pokludne, prijemne, pekne, s pokludnym prijemnym peknym rytierom v ziarivej zbroji. ()

Jak si mě pamatuješ? (2021) (S02E07)

Napad sa mi paci, spolocne udalosti, ktore si kazdy pamata z ineho uhla, a k tomu dodania trochy napatia ako sa postupne priblizuju na ulici po dlhsej dobe. Ziaden wow efekt, len proste mily horkosladky pribeh z randiaceho zivota. ()

Druhé objetí, s otevřenýma očima i srdcem (2021) (S02E08)

Už druhá epizóda sezóny, kde je muž tak snaživý, zodpovedný a zainteresovaný, až chytám depresie, či to len ja podobnú postavu vidím ako úplne nerealistickú. ()