Show se uskutečnila 9. ledna 2005 v Coliseo de Puerto Rico (San Juan, Portoriko). Na kartě se sešlo šest zápasů.

1) Eugene & William Regal vs. Christian & Tyson Tomko (World Tag Team Championship)
2) Lita vs. Trish Stratus (Women's Championship)
3) Shelton Benjamin vs. Maven (Intercontinental Championship)
4) Jerry Lawler vs. Muhammad Hassan
5) Kane vs. Snitsky
6) Triple H vs. Batista vs. Chris Benoit vs. Randy Orton vs. Edge vs. Chris Jericho (World Heavyweight Championship, Shawn Michaels jako speciální rozhodčí) (TheSpearCZ)

Nix

Tak si to řekneme narovinu, vyplatí se rovnou pustit jen Elimination Chamber match a první zápas, to ostatní jako by nebylo. 2 a 3 zápas jsou strašně krátký a ve třetím se ani nebojuje a je to hrozně trapný. Čtvrtej byl fakt strašný a hrozně to bolí se na to dívat. Kane vs Snitsky už celkem se snaží předvést wrestling, ale Kane má daleko lepší zápasy, tohle je spíš jeho takový nijaký průměr, ale story k tomuhle příběhu je celkem fajn. Ale Elimination je fakt dobrej zápas, samozřejmě vzhledem k obsazení nemám co vytknout, jen když se tam objeví Triple H tak je skoro jasné, jak to dopadne. Ještě jsem neviděl Elimination kde by prohrál a začíná to být trochu otravný, ale to je jen mé osobní cítění. Jinak zápas je fakt super, je tvrdej a všichni se nešetří, samozřejmě všichni skončí v krvi jak už to u těchto Elimination z týhle doby bejvá, ale velice dobře se na to dívá. Jinak jako PPV to nestojí za nic, nebýt dobrého Elimination matche tak bych šel s hodnocením ještě níž. ()