Vader: A Star Wars Theory Fan Series

Anakin Skywalker je mrtev. Osm měsíců tajemný Darth Vader prosazoval rozkazy Císaře. Bojuje se ztrátou Padmé a novým prokletým životem, který vede nyní. Vader musí udělat, co je třeba, když se objeví přeživší mistr Jedi, který ho přivádí na domovskou planetu hrobky jeho ženy. Takto začíná fanouškovská série ze světa Star Wars, která vyplňuje události mezi epizodou III. a IV. (beran-ek)

Sweat55

Šel bych níž, ale jelikož jde o fan projekt, tak si to těch pět zaslouží. Tohle má totiž to srdíčko co filmům od Disneyho chybí. ()

Comida

První epizoda ušla. Tak jak vypadají efekty se dá omluvit že se jedná o snímek vytvořený fanoušky. Jen akční sekvence trochu zaostávají - to možná napraví nějaký pozdější souboj se světelnými meči. Každopádně autoři také umí pracovat s vážnými scénami, jenž byli skoro až dojemné, takže by si snímek zasloužil označení drama. Přijatelní herci. Konec navnadí diváka na pokračování. Celkově: 8/10. Těším se na další epizodu. ()

Ocelotr

Jako jde to, ale už jsem unaven fanouškovskými filmy, které se točí kolem výslechu. Bylo to v Power Rangers, Uncharted, Mortal Kombat. Vždy někdo někoho zpovídá pod pohrůžkou násilí a do toho vidíme útržky toho okolo čeho se výslech točí. Na 13ti minutách je také mnohem jednodušší udržet konzistenci snímku, než na 2 hodinách. ()

ESNYR

Po přečtení informace v novinkách, jsem zkoukl ono fanouškovské dílo, abych se dozvěděl co Disneyho zase tlačilo v botě a jak moc je tohle studio prolezlé imbecilitou a debilismem. Takže - je to hezký kraťas a určitě by bylo dobré, kdyby tahle parta dostala, třeba od Lucasfilmu (když se lim to líbilo a zastali se jich) nějakou tu korunu aby natočily další. Proč ne. Jak někdo nedělá bordel a má to hlavu a patu, jsem s tím v klidu. Nejsem úplný zažranec do SW, ale řekněme že 3 hvězdy za kvalitu, si to zaslouží. ()

Feacher

Chápu, že je to fanfilm, ale nějak se mi to vůbec nelíbilo. Na fanoušky určitě dobrý, ale byla to prostě taková SWblbůstka trochu o ničem... 2* za kvalitu amatérského filmu. ()

KcarlosK

Tak koukat se na to dá, ale že by to byl nějaký zázrak? Navíc ta okopírovaná trapná nesmyslnost se zastavením blasteru pomocí Síly... ()

Lucasfilm zachránil fanouškovský film

Lucasfilm zachránil fanouškovský film

17.01.2019

Pokud patříte mezi příznivce Star Wars, pravděpodobně jste zaznamenali nedávný neoficiální fanouškovský film Vader: Shards of the Past. Povedený krátkometrážní snímek je prací youtubového channelu… (viac)