Hypnoshow

Súťažný / Reality-TV
Slovensko, 2019, 60 min

Účinkujú:

Dano Dangl (moderátor)

Prichádza show, aká tu ešte nebola! Komické situácie, zábavné hry, finančná výhra, vtipný moderátor a hosťujúce celebrity. Počas štyroch súťažných kôl a jedného finálového, kedy pred každým uvedie hypnotizér piatich súťažiach do stavu hypnózy a zadá im nové pokyny, môžu svoju finančnú výhru kumulovať až ku konečnej výške 12 500 eur. Šou moderuje Dano Dangl. Hypnoshow je slovenskou adaptáciou britského licencovaného formátu You're Back in the Room z portfólia BBC Studios. (TV Markíza)

sitmin odpad!

No.. Tak tohle mě fyzicky bolelo. Dano Dangl je bezpochyb nesympatický kokot, který se umí jenom afektovaně gebit a působit zmateně, ale v tomhle mi ho bylo až líto. Soutěžící byli tak nadržení, aby potěšili produkci a diváky, že si přidávají ke svým úkolům podávaným v hypnóze svoje domněnky a názory. To, že po každém "kole" nebo co, ten panák začal počítat nějaká eura, která nedávala vůbec smysl a nakonec vyhrkl další částku a pak dělíme čtyřmi a bůhvíco, z toho udělalo alespoň napínavou soutěž. Ne, škrtni to, všechno mě to jenom neskutečně sralo... ()

Nini650 odpad!

Musím zopakovat jeden názor: Je to nejhorší show roku 2019 a to rok teprve začal. Čistá Danglovina, jto trapné, "herecké" výkony soutěžících byly hrozné a Dangl zase předvedl, že není ani dobrý komik ani moderátor. Upřímně jsem u té show trpěla a pak už jsem se jen bavila názory na FB stránce Markízy. Doufám že další díly raději nebudou a Markíza začne raději vysílat filmy, než věci vlastní tvorby (nebo frančízy) které jim prostě nejdou. ()

stellie odpad!

Nemôžem uveriť, že som to zvládla pozerať viac ako desať minút. Snáď ani deti v pomocnej škole neuveria, že zúfalci na pódiu sú v skutočnej hypnóze. O Danglovi je škoda hovoriť, preráža dno snáď s každou reláciou, v ktorej sa objaví. Jedno pozitívum by som našla - hypno show ma naplno presvedčila, že vo svojom byte telku naozaj nepotrebujem. ()

lukas258 odpad!

Bol som celý vo vytŕžení a čakal som v napätí, koľko bodov dá pán Dangl súťažiacim!!! Obzvlášť, keď sa slečna vlnila jednému z hercov okolo tela!!! Tak napínavú, vtipnú a miestami sexy reláciu sme potrebovali!! Wooow ! O hypnóze som mal skreslené predstavy a bol som asi dosť skeptický. Bola to práve Hypnoshow, ktorá ma presvedčila o tom, akým mocným nástrojom je hypnotizácia. Teším sa na ďalší diel, neviem sa ho dočkať !!!! Na tú srandu a švandu, na ktorú nás pozval pán moderátor v závere programu. ...Čakala TV Markíza, na podobné reakcie ? Pozitívne hodnotenie a získanie si divákov, v hlavnom vysielacom čase, k tomuto odpadu ? Skutočne? Zaujímalo by ma, čo si hovorili páni manažéri a kompetentný na poradách, keď plánovali uviesť túto reláciu na obrazovky. Čo od toho očakávali, a na koľko výsledok splnil ich očakávania. Tím profesionálov z “TV Markíza group” nesklamali a opäť nás prekvapili svojou tvorbou, kreativitou, dlhoročnými skúsenosťami atď... Súhrn: Ďaľšia hrôza na obrazovkách. Hypnoshow nieje vtipná, ničím zaujímavá(možno pre veľmi jednoduchých divákov ktorý by asi aj uverili, že účinkujúci sú skutočne zhypnotizovaní a neuvedomujú si svoje chovanie), strata času Dúfam, že ďalší dieľ už neuzrie svetlo sveta. Markíza by si mala spraviť poriadok v kanceláriách a ďalších miestach, zamestnať schopných ľudí, ujasniť si otázku: ako vysielať zaujímavý obsah, ktorý nám udrží a priláka naspäť stratených divákov. Vytvoriť ciele a držať sa ich. Pretože ak by sme sa pozreli na akúsi pomyselnú krivku výkonnosti a kvality programov: reprízy Zámeny Manželiek, Rodinné prípady, Policajné prípady, Horná Dolná, AUTOŠKOLA a najnovšie Hypnoshow, výsledok hovorí, že je to veľmi zlé. Obzvlášť v časoch, kedy obsah, filmy, seriály, relácie sa premiestňujú na iné formáty, streamujú sa na internete, majú úplne inú kvalitu ako vyššie spomenuté braky atď. ()