Starý proutník (věkem i přeneseně) potká během venčení psa profesionální pejskařku a poprvé se opravdu zamiluje. Taxikář potkává v práci svou první lásku, dnes filmovou hvězdu, ve stejné chvíli jako i jeho žena svou vážnou známost z dávné minulosti – celou ženskou polovinou Švédska zbožňovaného zpěváka. Jejich syn zanedbává fotbal kvůli prvnímu zamilování a jiný sport, hokej, zas přináší problémy do vztahu čerstvé maminky, jejímu nevlastnímu bratrovi a přeneseně i porodní asistentce. Zkrátka toto léto zamotá osudy mnoha obyvatelům Stockholmu, včetně jejich příbuzných a známých. (chamonix)

chamonix odpad!

Jak mohl něco takového stvořit chlap (režie i scénář) ??? Pán by se měl nechat vyšetřit na hormonální disbalanci. Možná udělal něco strašně špatného svojí ex a ta mu nasypala do všech zmražených pizz v lednici svoji rozdrcenou antikoncepci.           +++          Nerad jsem v bodování tak negativní, ale shoduju se s mnohými dalšími. Na webu kritiker.se najdete dvanáct zdrojů a 6 z nich filmu přisuzuje nejhorší možné hodnocení (včetně např. Svenska Dagbladet, či Dagens Nyheter) a další tři druhé nejhorší. ()