Matissneun cheonghon

• Južná Kórea 맛있는 청혼 (viac)

Dva chlapci spolu utíkají ze sirotčince a vyučí se kuchařskému umění u mistra. Jejich cesty se však rozcházejí a pro křivdu se stávají nepřáteli. V pokročilejším věku jeden z nich provozuje úspěšný řetězec luxusních čínských restaurací, druhý skromný domácí podnik. Konkurenční boj se pro jejich minulost začíná vyostřovat. Situaci však značně komplikuje fakt, že se jejich potomci bez znalosti okolností náhodně seznámí a počáteční přátelství se začíná měnit v hlubší city. (Tyckin)

Tyckin

Láska prochází žaludkem. A u tohoto kousku to platí dvojnásob, jelikož je z 90% o lásce a jídle :-) Milý a zábavný příběh o několika mladých lidech jimž komplikuje život i vzájemný vztah nenávist jejich rodičů. Ale láska si nedá poroučet... Málokoho asi překvapí, že tohle dílo jsem si i při absenci českých titulků pustil jen a jen kvůli „Božské“ Son Ye-jin a nutno říct, že litovat nebudu. Seriál jako takový nijak nezklame a Ye-jin je taková miloučká nevinná dívenka, snad až moc mladičká a herecky ještě nevyzrálá, přesto už i tak nádherná a okouzlující. Trochu paradoxně ji tu ale zastiňuje jiná dívčí postava a tou je So Yu-jin v roli Shi-nae – tahle holka je zkrátka tak ukrutně moc milá, ztřeštěná a zábavná, že jsem si zde její roli pro ten herecký výkon moc oblíbil. Celý seriál je příjemně prošpikován mnoha událostmi i hlavním tématem, takže málokdy jsem se začínal nudit, ač závěrečné díly už lehce sklouzávají k telenovele. ()