Záchranný plán

Pařížanka Elsa se nemůže vyrovnat s rozchodem, tak jí její kamarádky tajně najmou profesionálního společníka. Ale jejich plán funguje až příliš dobře. (Netflix)

Recenzie používateľa Ronniesmithx k tomuto seriálu (8)

Záchranný plán (2018)

Nejradši bych to přejmenovala na seriál „Jak se nechovat ve vztahu". Zbytečné lži, malicherné hádky a problémy, které by vyřešila vzájemná komunikace. Kdyby tam ale tohle nebylo, tak by asi neměli z čeho seriál tvořit. Nebylo to špatné, ale nemůžu říct, že bych si to užila. Možná jsem jen nepřišla na chuť francouzskému humoru. První série měla děj a hezky na sebe epizody navazovaly. Druhá řada mi ale už přišla jako takový výkřik do tmy. Postavy řešily naprosté hovadiny, hádaly se spolu a pak se zase usmiřovaly. Nemůžu říct, že by se mi ale série vůbec nelíbila. Byla určitě vtipnější, ale Elsa byla ještě víc nesnesitelnější. V závěru si ani u jedné ze sérií nedokážu říct, že by mě úplně zaujala. Takový průměrný seriál, ale znovu bych se už na něj nepodívala.    (Jsem ráda, že v karanténí epizodě měla Charlotte pro své "druhé" morče větší klec. Nechci tady moralizovat, ale ty scény s jejím morčetem v miniaturní kleci, kdy tomu zvířeti podávala na jídlo ještě různé sračky mě dost zděsily.) ()

Série 1 (2018) (S01)

První sérii hodnotím průměrně. Nějak extrémně mě nezaujala, nepobavila a sledovala jsem to jenom kvůli francouzštině. Nemůžu říct, že bych si tam někoho extrémně oblíbila anebo že bych měla nutkání se dívat na další díly. Úplná blbost to ale zase taky nebyla a je to pěkně natočené. Tohle je jeden ze seriálů, který jasně ukazuje, že kdyby spolu lidi normálně komunikovali, tak se vyřeší spousta problémů. ()

Série 2 (2019) (S02)

Moc nevím, jak mám druhou sérii hodnotit. Podle mě naplánovat seriál tak, aby měl jen jednu sérii a pořádné ukončení by bylo lepší, než tenhle výtvor, kde vlastně není úplně jasné, co je ta hlavní zápletka. Přišlo mi to takové nucené, jak se tam všichni rozcházeli, aby bylo drama, ale hned potom se zase k sobě vrátili, aby to mělo šťastný konec. Elsa se mi tuhle řadu neuvěřitelně zprotivila a musím říct, že jsem si pokaždé ulevila, když vypadla ze scény, protože Charlotte i Milou jsem si oblíbila rozhodně mnohem víc. Za mě asi horší průměr. ()

Plán Návrat domů (2019) (S02E01)

To se z první sérii nenaučili, že lepší bude, když si budou říkat pravdu? Achjo. ()

Plán Lama (2019) (S02E02)

Já nechápu, co ta Elsa předvádí. Proč vlastně o všem lže? Pokud o lhaní z nepochopitelných důvodů bude celá série, tak teda nevím nevím. ()

Záložní plán (2019) (S02E03)

Tenhle seriál by se mohl jmenovat "Co nedělat ve vztahu". ()

Plán Co dál (2019) (S02E05)

Ta linka s Elsou a tím Juliem (nebo jak se jmenuje) mě vůbec nebaví a je mi z nich už trapně. Taky nechápu, proč se tam všichni rozchází, když se další epizodu zase dají dohromady??? ()

Karanténní plán (2020) (S02E07)

Zajímalo by mě, jestli tu karanténu vážně někdo takhle prožíval. S Elsou být zabarikádován v jednom baráku musí být peklo. ()