Pitryx

Chudák kameraman, který nesměl zabrat ani to obyčejné prso. Hergot při filmu, který je určen dospělým dělat kolem toho takové cavyky. No, nebylo to celkově špatné, jen nesnáším těhulky jako účastnice příběhu. Děj to má vyspádovaný jakž takž, ale občas se tu hluchota objeví. Není jí moc, a netrvá dlouho, ale sem tam tu prostě je. Absence gore, i čehokoli další zařazuje snímek jako vhodný i pro mimina. Nudil jsem se jen chvílemi, takže dám tu čtyřicítku. ()

Shanen29

Mladý pár cestou autem nabourá,ale problém je ten,že ona je těhotná.Cesta po svých je zavede do domu,odkud nebude již úniku.Rodinka totiž není normální a chtějí její dítě.Film vcelku funguje a na jedno zhlédnutí fajn. ()

LIVINGDEAD

Typicky horror o pomatené farmářské rodince a turistech, co se sami pozvou na návštěvu... Nesnáším filmy, kde oběť může tisíckrát zabít, ale raději uteče, než aby násilníka dobila... ()

J.Mayen

Nepřekvapivě si zde pane režisér zahrál i hlavní roli, a to mohlo být z různých důvodů, buď v tak blbým filmu nikdo jinej hrát nechtěl nebo nebylo peněz na ten nejlevnější kompars a nebo se zkrátka chtěl ukázat i když asi ani nebylo co. Film vypráví o jebly rodině britských rednecků a o ještě blbějším párečku, který neměl nic jinýho na práci než se nechat neustále šikanovat a místo útěku se pořád vracet na místo, kde jim bylo naservírovaná pokaždé pořádná nakládačka. Nejhorší scéna na celým filmu byla asi ta se záběrem na roztažený nohy a krvavý kalhotky po porodu hlavní blbky. To se musím přiznat se mi zvedl žaludek. Takže za tohle ta jedna hvězda. ()