Když se ve velkém městě ztratí mladá dívka, zoufalý kněz se spojí s lovcem démonů a jeho nesourodou bandou, aby se vydali na nadpozemskou misi za jejím nalezením. (Netflix)

Recenzie používateľa AmunRa k tomuto seriálu (2)

Série 1 (2018) (S01)

Mexická varianta Constantina má atmosféru příběhu z podsvětí a míchá křesťanskou víru s mexickými reáliemi a aztéckou magií. A samozřejmě démony, kteří si volně poletují po světě a hledají vhodné tělo k posednutí. Seriál má dostatek mystiky a akce, aby zaujal, ale zároveň se nebere vážně, takže místy pobaví. Hlavní i vedlejší postavy jsou mix zajímavých charakterů počínaje diablerem Elvisem a jeho sestrou Ketou (kteří se oba jmenují jinak), padlým knězem, mafiánským bossem provozujícím ilegální zápasy démonů, jeho dcerami hrajícími v metalové kapele a konče majiteli korejského krámu s potřebami pro čaroděje. A samozřejmě úžasnou Nancy. Koho nudí americké seriály, pro toho je tato ujetá démonická podívaná vítaným zpestřením. ()

Série 2 (2020) (S02)

Slabší, vážnější, přesto pořád nadprůměrně koukatelné dobrodružství diablera a jeho týmu. Čekal jsem uzavření otevřených dějových linek z první série, ale ani omylem. Série se soustřeďuje na nalezení Ketina syna a otevírá další a další vedlejší linky, které zůstávají otevřené. ()