Když se ve velkém městě ztratí mladá dívka, zoufalý kněz se spojí s lovcem démonů a jeho nesourodou bandou, aby se vydali na nadpozemskou misi za jejím nalezením. (Netflix)

Recenzie používateľa Astaroth12 k tomuto seriálu (2)

Série 1 (2018) (S01)

Či chcete Mexického Constantina, mexických lovcov duchov alebo Mexickú Buffy, tak tento seriál je určený presne pre vás. Ešte som zabudol 30 monedas a tiež samozrejme mexických. I snaha sa cení že vraj, ale i keď tu tej snahy bolo veľa, u mna sa až tak necenila. Séria je celkom nudná a i keď ma niekoľko záživnejších scén, celkom to ubíja nezáživný a dosť jednotvárny dej. Elvis nebavil, zato ostatní boli celkom v pohode. Ale škoda i tých ceckových trikov. Tato séria JE za slabé 3*. ()

Série 2 (2020) (S02)

Mám za sebou už aj druhu sériu a je dosť podobná tej prvej. Tento Netflixový seriál sa hra na niečo, na čo nemal. Ci to bolo akože humornými dialógmi alebo démonickými zjavmi, ale ktoré ani v jednom prípade neboli nadpriemerne, ale len celkom priemerne. Podobných seriálov som videl veľa, ale tento je od nich dosť slabý. Jedinou útechou je, že nemá veľa epizód, tak sa da pozrieť na jeden šup a ísť o dúm dal. Nie je vyložene zlý, ale koncepčne je jeden z najslabších aké som u netflixu videl. ()