Léto roku 1991. Dospívající Daniel je po otcově smrti poslán k příbuzným na Cape Cod. Když se seznámí s místním drogovým dealerem, začínají mu prázdniny ve znamení obchodování s drogami, dobrodružství a tajného románku. Je to léto, které všechno změní. (Cinemax)

AdasBadass

Přesná ukázka toho že být až příliš hladový a jít přes mrtvoly s předčasným varováním se nevyplácí! Příjemná retro atmosféra. Tento film bych doporučil mladým o mladých, krásných a zkažených. Občas jsem nepochopil jednání hlavního hrdiny a pár dalších věcí. No co... Hodnotím kladně! Bavil jsem se. ()

TheFilmThief

VAROVÁNÍ: Prodávat drogy je nejen neetické ale i nebezbečné. Děti nekuřte trávu, běžte na vysokou a zařiďte si normální život. Tyhle retro filmy s tématikou "náročného dospívání" ve mě vyvolávají pocit, že sleduju něco, co už dneska jen tak nenajdu. Nemusím se stydět za to, že mě film zasáhl svým syrovým tématem drog a promarněrného života s velkým potenciálem. Také se mi líbilo zasazení děje do ospalého letního městečka a taky děcka fakt nemáte nic lepšího na práci než se jen sjíždět na trávě? ()

peproch

Daniel je mladičký teenager, je tu podáván snad jako třináctiletý, přesto chová se jako o dost starší, myslí mu to. Je to tak nějak vyprávěno, že ani nevíš, jestli to celé není jen jakoby teenagerský mýtus o někom, kdo tu byl, proslavil se, pak přišel hurikán a ten onen ale i hlavní hero bad boy oblasti byli odneseni. Jako když si to celé vymyslel třináctiletý hoch, hlavně aby to bylo zajímavé a hrdinské. Já jsem to ne uplně pochopila, má to být vyprávění o létě třináctilého kluka??? Co ho máma odložila k tetě??? Asi. Pak je to úžasný, protože i náctiletý maj právo fabulovat cokoli v době alternativních faktů. ()

Korpy22

Nádherný letní film o nespoutanosti, letní slasti a hříchy. Film v hlavní roli s Timothee Chalametem, který je prostě strhující. Jeho herecký výkon vytváří celou atmosféru film a to jak hezky letní románek tak temné pozadí obchodování s drogami. ()