Extracurricular

CharlieSs odpad!

Sračka, která se sice nerovná těm klasickým, naprosto nesledovatelným, amatérsky natočeným blbostem (Camp Dread, Ludo, Cry Havoc...), ale stejně to pro mě bylo utrpení. Člověk v tomhle případě čeká nějaký zvrat, nějaký děj, který se rozjede, jenže ono se v podstatě celou dobu neděje vůbec nic a je to přesný opak toho, než si sledující slibuje. Nechci to tu rozebírat do detailů, protože bych hodila velký spoiler, ale při sledování to myslím každého napadne. Měla jsem chuť vyhodit notebook oknem, a rozhodně ne z pozitivního hlediska. Nikdy víc. ()

Shanen29

Partička čtyř mladých na svátek Halloween odjíždí na farmu,kde žije postarší pár ,který nemá ani ponětí co v příštích chvílích bude zažívat.Něco se stane a rituál se mění v krveprolití......Ano,celkem fajn natočeno,ale chybí tam ten správný drajf. Režisérova prvotina u nás vyjde 17.1.2020 přez Samuel Goldwyn Films. ()

Morholt

Čtveřice studentíků, dvě holky a dva kluci, se baví vražděním párů žijících na osamělých místech a stejně jako samotné mordy je důležité oběti před smrtí pořádně vystrašit. Jenže jak už to tak bývá, jednoho dne se něco podělá. Až do nepovedeného útoku je to jakž takž snesitelné, ale pak se režisér rozhodl nedodržovat pravidla žánru a to je v tomhle případě špatně. Těch možností se mu nabízela celá řada a -SPOILER- mohla to být i slušná detektivka s rodinným přesahem, protože otcem dvojice vrahounů je místní šerif, ale Xue si chtěl hrát na psychologa, což v tomto případě znamená, že se všichni přítomní chovali nelogicky a idiotsky. Nad debutujícími režisér má člověk občas tendenci přimhouřit oko, ale tady to prostě nešlo. 10% ()