Pařan Jarda

(relácia)
Publicistický
Česko, 2018

Týden co týden se Jarda Konáš podívá na jeden ze současných herních titulů a rozebere jej podrobně v recenzi. Kromě pravidelných novinek se v pořadu sem tam objeví i recenze na herní železo. (MALL.TV)

Marze

Hraju jen deskovky, v létě jsem byl v Polsku na kurzu jejich vývoje. Většina v tomto seriálu pro mě byla nová, baví mě jen budovatelské strategie případně typ Quake, hlavně žádné plnění otravných úkolů. Hra je filosoficky vzato simulace skutečného života, ale její výsledky se do života nepřenáší. Zde to ale dětem určitě mění strukturu mozků. Pařan Jarda mi zde pěkně rozšířil obzory včetně sekce retroher. Člověk si uvědomí, proč tzv. skleníková neboli interiérová generace není vidět nikde venku na ulicích, nebo nedej Bože na kulturních akcích. Potkáte je jen na jejich cestě škola- supermarket potraviny - domov. ()

Maxusz

V naprostém pořádku. Autor má nastudovaná fakta, nadhled dlouholetého hráče, vše umí shrnout do krátkého formátu, reklama je nenásilná. Některé motivy nebo jejich variace se opakují, za to jednu hvězdu dolů. Když zapracuje, je to na plný počet. ()