Historie věcí

Scenár:

Luděk Staněk

Účinkujú:

Luděk Staněk (moderátor)

Historie vůbec nemusí být nudná. Luděk Staněk podává zábavnou formou zárodky vzniku, ale například i slepé uličky ve vývoji přístrojů, bez nichž už si nedokážeme fungování v dnešním světě představit. Dozvíte se, že první mobil existoval už v roce 1947, že notebook vymysleli Italové, jaké chemikálie se cpaly do prvních ledniček nebo jaký významný přínos představují pro planetu myčky. (MALL.TV)

Lucas87

Vypadá to, že na Mall TV se nejvíce prosadil zatím tenhle idiot, co má na této televizi x pořadů jako Soukup na Barrandově.. Jiná zajímavá tvorba se tam moc neobjevuje, sem tam Gebrian. ()

versus

Kedze som tupy ako vrece od zemiakov (pre bratov Cechov: pytel s bramborama), velmi rad pozeram cokolvek, co vysvetluje, ako co vznika, alebo ako sa to vyraba /aj ked pravda, radsej niekedy nevediet/. Po spusteni MALL TV to bola jasna volba, ved, streamcz je mrtvy, nech zije mall ... lenze ... to chce trochu viac, nez afekt Ludka Stanka (ktory teda mne osobne fakt nesadol), to chce viac, nez krasnu scenu, kde sa to odohrava, a ktora sa ovela viac hodi na natacanie gay group porna (zn. vanilla sex je pre deti)... A pritom graficky pekne zmaknute, len v tomto pripade mi pride prestrih z historickych fotiek/videi na uvadzaca vlastne .... zbytocny? Len aby tam bola nejaka pracka, alebo mycka za nim? Ale mozno tomu nerozumiem a ma to byt vlastne reklama na to, ze mallcz predava tieto veci a tym padom drzim tlamu a krok :) ()