Epizódy(12)
-
Bytovucha (S01E01)
-
Portret něizvestnogo (S01E02)
-
Gněv bogini (S01E03)
-
Metka Vudu (S01E04)
-
Posmertnyj děbjut (S01E05)
-
Fotografija na pamjať (S01E06)
-
Černyje dyry (S01E07)
-
Krach inženěra Vanina (S01E08)
-
Bolšije stavki (S01E09)
-
Černyj bumer (S01E10)
-
Kak stať modělju (S01E11)
-
Igry bez pravil (S01E12)
Hrajú
Ljudmila Čursina
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Interny (2010) (seriál)
Štít a meč (1968) (seriál)
Dve tváre Anny (2009) (seriál)
Viktor Rakov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Natalja Pavlenkova
Sovietsky zväz
Lev Durov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Sedemnásť zastavení jari (1973) (seriál)
V ritme tango (2006) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jurij Vasiljev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Jekatěrina Malikova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Major Větrov (2006) (seriál)
Tagir Rachimov
Najlepšie seriály:
Metod (2015) (seriál)
Kuchyňa (2012) (seriál)
Trestný prápor (2004) (seriál)
Vadim Medveděv
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Interny (2010) (seriál)
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Aljona Jakovleva
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
V ritme tango (2006) (seriál)
Vladimir Dolinskij
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Interny (2010) (seriál)
Oleg Guščin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Jegor Barinov
Sovietsky zväz
Anastasija Makejeva
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Anna Kareninová (2017) (seriál)
Ňuchač (2013) (seriál)
Taťjana Fedorovskaja
Sovietsky zväz
Grigorij Danciger
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Likvidace (2007) (seriál)
V ritme tango (2006) (seriál)
Sergej Lobyncev
Najlepšie seriály:
Interny (2010) (seriál)
Nikolaj Činďajkin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Ňuchač (2013) (seriál)
Larisa Šachvorostova
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Úbohá Nasťa (2003) (seriál)
Alexandr Naumov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Černobyl: Zona otčužděnija (2014) (seriál)
Kuchyňa (2012) (seriál)
Granica. Tajožnyj roman (2001) (seriál)