Andrea1717

Príbeh dvoch sestier, ktoré sa nenávidia, hádajú a bijú celý svoj život, kým sa im nepodarí ísť každá svojou cestou za svojimi snami. Potom však zistia, že život bez tej druhej nie je možný... Zaujímavý príbeh o tom aké rôzne podoby môže mať sesterská láska a, že vzájomné hádky a boje nemusia vždy znamenať, že sa ľudia nemajú radi. Pekné. ()

Aljak

Základ filmu pôsobil síce trochu jednoducho a zároveň ťažkopádne, takže som sa trochu obával, či sa príbeh nebude napokon koncentrovať na 134 minút trvajúce bezduché hádky a hádzanie si polien pod nohy. Napokon som však veľmi príjemne prekvapený, pretože to v sebe malo oveľa silnejšie posolstvo ako by sa dalo čakať. Mnohé scény síce pôsobili zbytočne teatrálne (ale nie až tak veľmi ako pri mnohých iných indických filmov tohto žánru), avšak konečný dojem bol u mňa veľmi pozitívny. Ruleta plná sesterskej nevraživosti sa v tomto prípade roztočila naplno (občas až do nepríčetnosti), až všetko vyvrcholilo v záverečnej scéne :) Sanya a Radhika, výborné herecké výkony! ()