Is That You?

• Kuba ¿Eres tú, papá?

Morb

Bóóže, do čeho jsem se to pustil. Pomalý filmy je těžký natočit a málokdy se to povede, proto je taky nemám rád. Všichni na sebe furt jen čumí, pomalu chodí, milionkrát se otočí, než přijde další scéna. Dvě hvězdy tam dám za syrovost a za neskutečnej hnus, kterej z filmu na mě "dejchal". Takhle snad už nikdy žít nemůžou. ()

ricci.s

Tento horor pôsobí navonok celkom pútavo, ale opak je pravdou. Vznikne nám z toho mystery rodinná dráma. Autoritatívny otec, týraná manželka, a milovaná dcéra, ktorá na ňom úplne lipne, a to až tak, že by ho aj z hrobu priviedla. Plus nový nápadník, a celý tento podivný vzťahový štvoruholník môže viesť len k problémom. Najmä z pohľadu dcéry. Strašne mdlý a zdĺhavý film, naťahované scény, minimum "vzrušenia", minimum dialógov. Snaží sa hrať na psychologickú strunu, no aj tých znepokojivých momentov je strašne málo. Síce z neho vyžaruje istá depresívnosť a melanchólia, ale je to celé bez šťavy. A tak sa dostavila nuda (ak máš málo energie a sleduješ to v noci, najskôr pri tom úspešne zaspíš). ()