DeLonge

A já se tolik těšil na příběh o Billy the Kid. Ale zase hovno. Takže předně doporučuji film přejmenovat. Třeba na: Jaxe plaší vosy. Dane DeHaan hraje fakt dobře a E. Hawke taky ostudu nedělá. Jenže to je asi tak vše. Jinak je to vožvejkaný jak žvejka z Národní třídy. Okousaný jak feťácký rty. A průhledný jak silonky nejlacinější štětky na Žižkově. Příběh je jednoduchej jak pexeso o dvou kartičkách a nikoho tam nic nemůže překvapit. Bohužel. Sice se tam občas epesně vystřelí, ale jinak moc akce nečekejte. V podstatě bych to nazval takovou pojízdnou nudou. Jj to byl bojler jako prase. Ale oproti všemu, co jsem výše napsal mě tam nadchlo hned několik věcí. Zde jsou: Má oblíbená postava zemře trapnou smrtí. Má neoblíbená postava zemře hustou smrtí. Pořád někdo někam jede. Postava, která je mi u prdele nezemře vůbec. Z hrdiny se stane padouch. A pořád někdo někam jede. Z posery se stane hrdina. Z nevinné dívky je protřelá děvka. Nikdo nemá nikoho rád, ale nakonec se mají rádi všichni. A opět se někam jede. Tak uznejte, že tohle už si nějakou tu hvězdu zaslouží. ()

Bogrant

Zavádzajúci názov, ktorý nemá nič spoločné s Billy the Kidom. Jeho, pre znalcov notoricky známy príbeh, je tu len akousi kulisou druhého príbehu o malom chlapcovi a jeho sestre. V niektorých úsekoch reálne, inde zmýšľané, celkovo dobre urobené westernové (mini)dobrodružstvo s veľmi dobrou dvojicou Hawke/DeHaan a prvotriedne slizkým Prattom. Jednohubka. ()

Chicharron

Už jsem to chtěl poslat do odpadu, ale závěrečná přestřelkou se film docela vytáhl, i když samotný filmový "Kid" tady toho moc "nepředvedl". Mnohem víc se mi líbil western "Old Henry" , v "The Kid" jsou lidé až příliš dobře oblečení a příli čistí na to, aby byl film více ryzejším a drsnějším westernem. ()

Jimclark

Ach jo, a máme tu další zbytečný film letošního roku. Začátek vypadal ještě vcelku nadějně, ale pak už to bylo naprosto o ničem, včetně smrti Billyho The Kida. A ta závěrečná scéna vykoupení (pointa celého příběhu) na kterou jsem čekal celých 85 minut to zachránila maximálně tak před odpadem, ale rozhodně z toho neudělala alespoň průměrný western. ()