Trilobajt

Neslané, nemastné. Nezachránil to ani Dane DeHaan, který jakoby Billy Kidovi z oka vypadl - bohužel to nebylo ani o Billym jako o pomstě jednoho puberťáka a to je podle mě chyba. Již podle názvu člověk tak nějak očekává to, že se děj bude točit především kolem Kida, ale chyba vah. Ani akce tu není mnoho, nemusí se podle mě střílet celý film, ale ve filmu, který nese jméno jednoho z nejznámějších desperádů divokého západu s tím člověk asi počítá a tentokrát to nezachrání ani Etham Hawke ani jiný pták.... Trailer opět nalákal, film opět "zklamal"... ()

Bogrant

Zavádzajúci názov, ktorý nemá nič spoločné s Billy the Kidom. Jeho, pre znalcov notoricky známy príbeh, je tu len akousi kulisou druhého príbehu o malom chlapcovi a jeho sestre. V niektorých úsekoch reálne, inde zmýšľané, celkovo dobre urobené westernové (mini)dobrodružstvo s veľmi dobrou dvojicou Hawke/DeHaan a prvotriedne slizkým Prattom. Jednohubka. ()

Chicharron

Už jsem to chtěl poslat do odpadu, ale závěrečná přestřelkou se film docela vytáhl, i když samotný filmový "Kid" tady toho moc "nepředvedl". Mnohem víc se mi líbil western "Old Henry" , v "The Kid" jsou lidé až příliš dobře oblečení a příli čistí na to, aby byl film více ryzejším a drsnějším westernem. ()

Jimclark

Ach jo, a máme tu další zbytečný film letošního roku. Začátek vypadal ještě vcelku nadějně, ale pak už to bylo naprosto o ničem, včetně smrti Billyho The Kida. A ta závěrečná scéna vykoupení (pointa celého příběhu) na kterou jsem čekal celých 85 minut to zachránila maximálně tak před odpadem, ale rozhodně z toho neudělala alespoň průměrný western. ()