Policistka, které muž podezřelý z několika vražd unese dceru, se musí dopustit zločinu, aby svoje jediné dítě zachránila. (Netflix)

klukluka

Ta zkratkovitost ve výstavbě i v dialozích mi to paradoxně dost komplikovala, měl jsem problém to usledovat. Ten příběh mi ale přišel zajímavej, promyšlenej a originální, takže to mám pocitově za 70 procent a to jsou u mě 4 hvězdy. ()

petikacka

Prvních 10 minut mě zcela uchvátilo, ale co přišlo pak?...Takovou nedomyšlenou slátaninu bez chuti a zápachu ovšem s hrdinnou policajtkou ála Terminátor v čele, která všechno a všechny vyřeší a nakonec se minutu dívá do kamery s úsměvem, protože dcera je zachráněna, tak už může klidně sedět v base. A to mělo být jako co???!!! A ještě k tomu myšleno vážně!! Tady Poláci hooodně přestřelili.  Za mě 35% ()

Enšpígl

Další women power film, není překvapivě z USA, ale z Polska. Ano, ženy jsou tvrdý holky, co musí zvládat práci a ještě výchovu dítěte, protože jsou předvším matky, jsem rád, že mě to po další, už asi stopadesátý film zopakoval a ještě čekám asi tisíc filmů, které mě to každý týden budou připomínat. Jenom je škoda, že občas ději chybí souvislosti, a nejasnosti. Můj odhad je, že film ocení hlavně dámský publikum, ale třeba ani to ne. ()