UFC 227: Dillashaw vs. Garbrandt 2

Športový
USA, 2018

Účinkujú:

Joe Rogan, Dana White

Show se uskutečnila 4. srpna 2018 ve Staples Center (Los Angeles, Kalifornie). Na hlavní kartě se sešlo pět zápasů.
1) Kevin Holland vs. Thiago Santos
2) JJ Aldrich vs. Polyana Viana
3) Cub Swanson vs. Renato Moicano
4) Demetrious Johnson (c)  vs. Henry Cejuno (UFC Flyweight Championship)
5) T.J. Dillashaw (c) vs. Cody Garbrandt (UFC Bantamweight Championship) (TheSpearCZ)

ConanVJ

(13) Santos vs. Holland 4* Začátek hodně povedený a šance na obou stranách. Pak už to ztrácí tu výbušnost. Vítěz si to zasloužil. ........... Viana vs. Aldrich 2,5* Celkem nezáživný ženský fight, který není ani ukončený před limitem. .......... (5) Swanson vs. (10) Moicano 4,5* Pěkný fight, který je celkem rychle ukončený submisí. .......... (c) Johnson vs. (1) Cejudo 3* Místy pěkné, místy nudné. Vítězovi jsem to přál a zasloužil si to. ............ (c) Dillashaw vs. (1) Garbrandt 4* Parádní rychlý zápas ukončený TKO. Oba do toho šli na plno a taky to tak vypadalo. .......... Celkově průměrná hlavní karta s parádním finálovým zápasem. Toho Cormiera byl čert dlužnej v roli komentátora. Za mě 70% :) ()

bobstock

Holland byl příjemné překvapení, takových víc. Johnson se Cejudem poměrně nuda a Cejudo po dloooouhé době ukradl pás šampionovi o tykadlo muší váhy, zase jednou pro změnu a Garbrandt#2 ? Jak rychle nabil, tak rychle pozbyl. Dillashaw je chytrý a pracovitý fajter, ten si pás chvíli udrží..hádám. :) ()