Květinový dům

• Mexiko La casa de las flores (viac)

Matka rodu se v téhle černé komedii snaží zachovat dojem, že je v rodině všechno v naprostém pořádku, i potom, co milenka jejího manžela odhalí jejich temná tajemství. (Netflix)

Recenzie používateľa Sinner. k tomuto seriálu (3)

Série 1 (2018) (S01)

„Jenom jedno je horší než zhrzená žena. Zhrzenej bisexuál.“ Mexická telenovela se všemi svými klady i zápory. Netflix si drží kvalitu a já prožil s rodinou de la Morových třináct dílů plných překvapení, intrik, pomsty a osudových rozhodnutí. V rámci žánru lehký nadprůměr. 1. série 75 %. ()

Série 2 (2019) (S02)

Zapomeňte na logiku i věrohodnou motivaci postav, tady bohužel kvalita padá strmě dolů. 2. série 55%. ()

Série 3 (2020) (S03)

Stal se malý zázrak a třetí série v mých očích překonává obě předešlé hlavně díky výbornému nápadu podívat se do mládí nejstarší generace hrdinů a naprosto fantastickému soundtracku. Po třetím dílu sice zamíříme zpět do průměru, ale od sedmého série chytá druhý dech, řetěz naskočí a už nepoleví. Snad nikdy víc mě nemrzelo, že si tvůrci nedali se seriálem větší práci. V určitých momentech totiž právě tato série ukazuje, čím vším mohl seriál být – mimořádně silným dramatem, který vás chytí pod krkem a zasáhne přímo do srdce. 3. série 85%. ()