Nadšený zelenáč vstupuje do nefungujícího maloměstského policejního sboru, který vede jeho otec. Společně se proklopýtají, prohádají a prošňupou velkým drogovým případem. (Netflix)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (40)

Dětičky z mrazničky (2021) (S03E03)

Už jen pro Bulletovu infiltraci a Kevinův závěr epizody musím nechat čtyři hvězdy. Toho fekálního humoru bych ale klidně snesl o něco míň. ()

Bacha na spoušť (2021) (S03E04)

Další neskonalý bizár vyvážený ohromnou kadencí trapnohumorných vtipů, které na mě prostě fungují. ()

Sekta sádelňáků (2021) (S03E05)

Pětku tomu neuvalím, ale dost možná zatím nejvtipnější a nejprohláškovanější epizoda celé série je jistojistě Sekta sádelňáků. ()

Vypečená Cookie (2021) (S03E06)

Na můj vkus se vtípky ohledně spermartu sešly s až přílišnou dávkou nechutnosti a oproti předešlým dvěma dílům jsem se zase tolik nezasmál, pořád mě ale tahle řada dost baví. ()

Pekelná pálenka (2021) (S03E07)

Skutečně jsem se bál, že další řada už bude silně přes čáru a budu u ní trpět. A ona mě naopak každou další dvacetiminutovkou baví čim dál tím víc. ()

Vzdušné město (2021) (S03E08)

Já tu pětku prostě uštědřit musím. Dlouho jsem se tak nenasmál nad jednotlivými pokusy o zesměšnění jiných filmových nebo televizních kousků. Takhle se správně “jemně” paroduje. ()

Svět podle larpu (2021) (S03E09)

Pro Američany Dungeons & Dragons možná něco znamenají, pro mě ale rozhodně ne a už jim věnovaná epizoda v první sérii mě silně nezaujala. Tady se ji tvůrci snažili vyvážit postranními linkami ostatních postav, i tak jsem se ale tentokrát příliš nebavil. ()

Ďáblík v děloze (2021) (S03E10)

Mutantní plán byl mnohdy ujetý až přes čáru, musím ale udělit poklonu boření čtvrté zdi, to oceňuju v jakémkoli filmu či seriálu. Slovní hříčky schované v originálních názvech dílů rovněž cením. ()

Mejdan ve Twatemale (2021) (S03E11)

Repetetivní džouky odmítám schvalovat, Dustyho a Kevinovu nesmírnou otravnost rovněž tak. Chápu, že každý seriál musí mít své blby, kdyby se ale tyhle dvě postavy ve čtvrté sérii zničehožnic neobjevily, tak bych tvůrcům líbal nohy. ()

PARAD-ISIS (2021) (S03E12)

Parodie na ISIS stvořená naprosto perfektní formou, nebýt prapodivného propojování Kevina s Ginou, uvažoval bych i o druhé pětce v celé sérii. ()

Borcový ráj (2022) (S04E01)

Čekám, kdy mě ten silně fekální humor přestane bavit, protože u Paradise PD už často spíše kroutím hlavou, než abych se mohl smát. Snad mě tyhle pocity nebudou provázet celou řadu. Třetí hvězda za linku s jeleny. ()

Ťulda je doma (2022) (S04E02)

Musím uznat, že jsem se silně bál o to, zda poslední řada nejujetější sebranky amerických policistů půjde dokoukat a hned druhý díl servíruje velké množství momentů, u nichž jsem se vážně zasmál. Hlavně Kevinovy peripetie s nafukovací přítelkyní. ()

Zrodila se pornohvězda (2022) (S04E03)

Ač mi zase baví parodický název epizody, díl samotný je zase přehledem pubertální nevyřáděnosti samotných tvůrců, kteří se buďto zasekli v období, kdy se řeší prasárny ve velkém nebo stále ještě nedospěli. Chtělo by to nějaké hranice. Alespoň semtam. ()

Nové džíny (2022) (S04E04)

Rozhodně snesitelnější než epka předchozí, přesto mi dost chybí samotný policejní vibe seriálu. U toho jsem se dokázal smát i v případě, kdy jsem pár epizod viděl na podzim podruhé. A že to se mi opravdu nestává. ()

Sralíř (2022) (S04E05)

Další šílený extrém v boření hranic, kdy se fekální humor stává opravdu lídrem tohoto seriálu. Když jste ale vydrželi předchozí řady až sem, nebude vám spousta přepálených džouků vůbec vadit. ()

Řitní sestřih (2022) (S04E06)

Pro potřebu silně zparodovat otřesný muziká Cats takhle ujetou, ale fakt zábavnou formou, musím napálit něco víc než průměr. Hlavně odkaz na Rebel Wilson potěší každého, kdo ji nemůže vystát. ()

Člun! (2022) (S04E07)

Bavím se u toho teď fakt slušně, ale některé postavy prostě nejdou usnést. Takový Vlad by se do konce už nemusel objevit. Doufejme. ()

Norfův král (2022) (S04E08)

Takovou porci zábavy a smíchu! jsem od tvůrců takove ptákoviny fakt nečekal. Čtvrtá řada je jeden velký rollercoaster, tahle epka se ale zrovna umístila na jeho vrcholu. Nejde ani vyjmenovat všecky skvělé momenty, kdy jsem se fakt bavil. ()

Návrat do budoucnosti (2022) (S04E09)

Takhle ke konci nám doručit jednu z nejpotřebnějších parodií na všechno možné i nemožné cestování v čase...jo touhle sérií si tvůrci Brickleberry/Paradise P.D. vyloženě šplhli. ()

Věčné zúčtování (2022) (S04E10)

První polovina dílu naprosto geniální, se všemi Dustyho bratranci a kopou fantastických narážek, viz Gerard Butler. Doznění epizody poté už trochu vlažnější, ale ve vodách takových, jaké byly třeba k absolutnímu ukončení jednoho mnohdy třeskutě vtipného, jindy totálně přepáleného seriálu. ()