Nenasytná

• USA Insatiable
USA, (2018–2019), 16 h 45 min (Minutáž: 40–53 min)

Tvorcovia:

Lauren Gussis

Hudba:

Julian Wass

Debby Ryan, Dallas Roberts, Irene Choi, Erinn Westbrook, Arden Myrin, Chloe Bridges, Alyssa Milano, Christopher Gorham, Ariana Guerra, Carly Hughes (viac)

Šikanovaná dívka se rozhodne využít ke svojí pomstě soutěž krásy. Pomáhá jí diskreditovaný kouč, který si brzo uvědomí, že mu celá věc začíná přerůstat přes hlavu. (Netflix)

Recenzie používateľa B.Wilde k tomuto seriálu (2)

Nenasytná (2018)

Asi moje první i poslední dramedie - není to úplně můj šálek kávy. Je fakt že jsem viděla obě série a občas jsem se i zasmála u nějaké hlášky a nebo když odkazovali na Dextera... ale v celku propojení drama a komedie mi přišlo spíš trapné... v tomhle kontextu úplně... dokážu si aspoň částečnou zápletku představit úplně jinak zpracovanou, bez těch trapných momentů, násilně hozených LGBT postav a nesourodostí mezí první a druhou sérií, přičemž mi nakonec přišla lepší ta druhá. Možná nad tím moc přemýšlím, což se tady u toho asi nedá... ale byl to velmi divný zážitek. Jako drama, kde by byla hlavní hrdinka jasná od začátku by mě to možná bavilo i víc... ()

Série 1 (2018) (S01)

Do háje, co je tohle za seriál? Na začátku jsem si říkala, že to bude asi celkem sranda... později to začala být celkem nuda a na konci mě napadlo jen - to si snad dělají legraci? Je to tak přitažené za vlasy, že se to nedá brát vážně snad ani pět minut... na druhou stranu, dokoukala jsem to a docela mě zajímá, čeho je ta šílená Patty ještě schopná, takže... asi jdu koukat na druhou sérii. ()