Homecoming

• USA Homecoming (viac)
Dráma / Thriller / Psychologický
USA, (2018–2020), 8 h 41 min (Minutáž: 24–37 min)

Julia Roberts, Janelle Monáe, Bobby Cannavale, Stephan James, Alex Karpovsky, Shea Whigham, Ayden Mayeri, Marianne Jean-Baptiste, Dermot Mulroney (viac)

Antologický seriál zaměřený na tajemnou společnost Geist Group, netradiční wellness společnost a její stejně netradiční program „Iniciativa návratu domů“. (tribican)

Recenzie používateľa zsn k tomuto seriálu (3)

Homecoming (2018) odpad!

Neskutečná utahaná hovadina kdo ví o čem s vysloužilou zubatou kačenou Roberts. Nenávidím tuhle herečku od samého počátku. Každý seriál dokoukám. Každý druhý vysoce hodnotím, ale u tohoto po druhém díle nehodlám trpět dále. Dnes se vytváří seriál za seriálem, člověk to nestíhá ani usledovat a právě počiny jako jsou tyto, které vás nechytnou hned, nestojí v dnešním kvantu za váš čas. ()

Povinné (2018) (S01E01) odpad!

Ty vole, to je pizdárna! Nesnáším tu zubatou kačenu Roberts, ovšem to, do čeho se propůjčila, nemá obdoby. Dávám tomu šanci ještě s jedním dílem a pak odstupuji. Stejně jsem do toho šla jen kvůli Jeremy Whiteovi. Jako po Shameless si pustit něco takového, to je jak vysadit antidepresiva . ()

Pineapple (2018) (S01E02) odpad!

Táhne se to jak smrad, absolutně zbytečně utracený čas! ()

Spotify začne adaptovat své podcasty

Spotify začne adaptovat své podcasty

26.09.2020

Hudební aplikace Spotify má v současnosti 170 milionů neplatících zákazníků a 138 milionů prémiových uživatelů. A teď se společnost rozhodla tato čísla zužitkovat – hodlá totiž ještě ve spolupráci s… (viac)