Victorem otřese brutální vražda, a tak se vrhá do akce. V Tijuaně eskaluje násilí. Nová šéfka Enedina vymyslí plán, jak zasáhnout proti nepřátelům kartelu, který vede. (Netflix)

Kaka

Stylový Fuentes s čokoládou, násilí, pomsta, výhružky - nic nového pod sluncem. Kdyby tenhle díl nebyl, divák to v podstatě ani nepozná. Výplň prostředku série, sbírání nábojů před finále. ()

muti

Keď tak spomínam na tieto udalosti zo seriálu El Chapo, tak si vravím že mi chýba politická linka v štýle Conrada. Takto vidíme že niekto zastrelil kandidáta na prezidenta, pravdepodobne niekto z PRI, ale nič viac. Na druhej strane, linka Vincenta je zaujímavá, konečne zisťujeme že stopa vedie k Amadovmu bratovi, ktorý síce biznis nerobí, ale užíva si aj za dvoch. Chapo je out, o ňom nevieme zatiaľ nič (ďalší dôvod pozrieť seriál čisto o ňom). Súčasný kráľ je stále Amado, presne ako predpovedal Felix. Je síce sám, ale stále drží náskok pred kladom Arelladovcov, kde preberá velenie sestrička, o ktorej temperamente sme už počuli chýry z predošlých častiach. ()

Frajer42

Spoilery! Byli jsme svědky menšího časového skoku do doby, kde nezůstal takřka kámen na kameni a nezměnila se snad jen jediná věc a mohli jsme tedy znovu trpět nad špatným vkusem nového narkobarona a vášnivého volnočasového prznitele opic. Ale jinak to nemělo moc chyb. Docela mě zajímá k čemu bude směřovat sólo akce mexického poldy, který pátrá po sériovém vrahovi nezletilých kurev, respektive mě zajímá to, jak bude tato dějová linka propojena s drogovým zbytkem. Samotný závěr ve stylu Kmotra byl velmi slibným cliffhangerem pro další díly. [85 %] ()

• Na začátku epizody hraje píseň „Lost In My World“ od Los Dug Dug's. (Duoscop)