Rosamunde Pilcher

Hlas srdca (E121)

(epizóda)
  • Česko První nebo druhá (viac)

Talentovaný mladý architekt Steve Hedgeson (Christof Arnold) postaví dom snov pre svoju vysnívanú ženu, pôvabnú Cory Rogersová (Johanna Klante). Lenže namiesto vytúženej svadby snov nasleduje nočná mora – nielenže mu totiž Cory dá kopačky, ale navyše sa namiesto nej do nového domu drzo nasťahuje temperamentná Jennifer Millerová (Henriette Richter-Röhl), ktorú práve spoznal! A akoby to nestačilo, všetci ju považujú za jeho manželku! No kým jeho rodičia Albert (Friedrich von Thun) a Kate (Gaby Dohm), jeho priatelia a dokonca i jeho šéf sú novou ženou po jeho boku očarení a nadšení, Steveovi chvíľku trvá, kým si uvedomí, že práve toto dynamické žieňa by mohlo byť preňho tou pravou! No ako to už v živote chodí, práve keď to konečne pochopí sa na scéne znovu objaví Cory, rozhodnutá dať ich vzťahu ešte jednu šancu! Steve sa tak bude musieť definitívne rozhodnúť pre jednu z dvoch krások, ktoré sú ako deň a noc alebo oheň a voda... Skrátka každá z úplne iného cesta! (TV Doma)

suzanne1997

Další ze série romantických filmů. Tentokrát o architektovi který potká nebo pozná lásku až když ji ztratí. K tomuto filmu není co víc napsat snad jen že se hodí k těm kteří mají rádi šťastné konce. ()

Ashar

Musím oponovat, tento film nebyla klasická Pilcherovka, jak zde hodnotí Freddy. Jennnifer je velmi hezká a milá slečna, která se jeví jako takový ten vyčůránek, co z chlapů tahají peníze. Hledá únik z finanční krize, kterou nám vůbec neobjasnila a tak jsme si ani nebyli schopni udělat představu, jaká vlastně je. Vzhledem k tomu, že Stevemu velmi a zištně pomáhala, děj směřoval k tomu, že Steve skončí v náruči Cory, která se mi ale vůbec nelíbila. Zato rodiče od Steva byli skvělí a dobře se vzájemně dobírali. Co dodat? Velmi jsem se pobavil a dávám plný počet i za ty starší, co tomuto žánru fandí, jen nemohou bodovat, protože nemají počítač, nebo internet, nebo obojí. Je jich velmi mnoho a věřím, že by takovéto filmy posílali do červených čísel, kdyby bodovali. ()

freddy

On je architekt, který pro svou milou postavil vysněný dům snů u pobřeží, ona ho odmítla, on se opil a vyspal se s jinou, přičemž ráno, když se vypařil zatímco ona spala, u ní na stolku zapomněl květiny, na nichž byla přišpendlena adresa toho domu i s klíči (květiny byly původně určeny pro ženu, která ho odmítla), ona si to blbě vyložila, nakvartýrovala se k němu a on celý film nevěděl, jestli chce tu první nebo tu druhou ženu. Klasická Pilcherovka, která není moc objevná a už vůbec ne originální, ale která má příjemnou letní atmosféru a úžasné exteriéry. K tomuto letnímu období je takový film naprosto ideální a navíc se u tohoto druhu filmů nemusí přemýšlet, prostě jednoduchá romance, která je občas dobrá na pročištění mysli. Navíc tuhle německou romanci řadím k těm lepším a záživnějším filmům v rámci žánru, a i proto uděluji lepší dvě hvězdy. Na jedno kouknutí ideální. ()

• Když Steve (Christof Arnold) běží po pláži, aby „náhodně“ potkal Cory (Johanna Klante), má později při rozhovoru s ní pokaždé (při každém dalším záběru na něj) jinak mokré triko. (Zorgica)