The Dig

• Kanada The Dig

Callahan (Moe Dunford) sa vracia na opustenú rodinnú farmu po 15 rokoch, ktoré strávil vo väzení za vraždu. Jeho plán predať pozemok a ísť ďalej však bráni prítomnosť otca obete. Ten je presvedčený, že Callahan zakopal jeho dcéru práve na svojom pozemku a tak každý deň, celých 15 rokov, prekopáva pozemok kúsok po kúsku. Callahan čoskoro zistí, že jediná možnosť ako sa zbaviť zúfalého otca a rozpomenúť sa na udalosti osudnej noci zahmlenej alkoholom je začať pomôcť kopať. (einar)

sadsammy

Asi jsem nebyla moc pozorná, když jsem hledala film The Dig a náhodně jsem narazila na tenhle snímek místo The Dig 2021 roku... Nechtěla jsem psat žádné recenze, protože od začátku mě to přišlo neskutečně nudné, ale pak ke konci se to rozjelo a řekla bych, že moje trpělivost stala za to. Neskutečně smutný příběh, každá postava prožívá ztrátu blízkého člověka jinak, ale tady do toho ještě dali trochu intriky a tělo holky hledali až 15 let na jednom pozemku.. Dobrá hra Moe Dunford a taky i ostatních herců, atmosféra je perfektní předana do platna, celkově je to dobrý propracovaný příběh a povedená práce. ()