Rusko,
2012, 30 h
(Minutáž: 45 min)
Epizódy(40)
-
Něljubimaja doč (E01)
-
Zagorodnyj dětěktiv (E02)
-
Kosaja koroleva (E03)
-
Piramida nesčasťja (E04)
-
Smerť celitělja (E05)
-
Krasota - ubijstvennaja sila (E06)
-
Udar něboskrebom (E07)
-
Ubijstvo v šokoladě (E08)
-
Něchorošij klub (E09)
-
Udušlivaja ljubov (E10)
-
Ubijstvo po obmenu (E11)
-
Čužoje sčastě (E12)
-
Dělo bez těla (E13)
-
Juvelir (E14)
-
Pulja dlja syščika (E15)
-
Za stěnoj (E16)
-
Tam, gdě nas nět (E17)
-
V žarkich objaťjach (E18)
-
Grustnyj prazdnik (E19)
-
Ubijstvennyj aperitiv (E20)
-
Podpolnoje dělo (E21)
-
Redkij aromat (E22)
-
Dva kapitana (E23)
-
Kazanova (E24)
-
Sem gnomikov (E25)
-
Otěl "Dve zvezdy" (E26)
-
Naturščica (E27)
-
Sopernicy (E28)
-
Tancy na grani (E29)
-
Konnitiva (E30)
predchádzajúca
1 - 30
ďalšie
Hrajú
Sergej Ruskin
Poľsko
Najlepšie seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Sergej Žukovič
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalija Vjazovskaja
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vasilij Reutov
Najlepšie seriály:
Dobrý človek (2020) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Děrgaputskij
Najlepšie seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Světlana Kirejeva
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Dmitrij Blažko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Interny (2010) (seriál)
Biela garda (2012) (seriál)
Damir Suchov
Najlepšie seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Gusev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vera Tran
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Taťjana Vlasova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Šabelnikov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Natalja Indějkina
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Matvejev
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anatolij Gorin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Geněnrajch
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Rusinov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alla Verbickaja
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Gluchovskij
Sovietsky zväz
Alexandra Skačkova
Sovietsky zväz