Topsy a Tim jsou neposedná dvojčata zažívající běžné denní trampoty. (Česká televize)

Lenula4

Opravdu na světě existují takto idealisticky nejhodnější děti/dvojčata? Nikdy nezlobí, neodmlouvají a poslouchají na slovo. Tenhle pořad je až moc fantastický, "nadpozitivní" a perfektní až to není zdravé. Každopádně děti ho mají rády. ()

lele

Docela dobře se na to dívá, irituje mě jen to opakování textu (a pak maminka řekla - načež to maminka přesně těmi slov řekne) a již zmiňovaná nerealističnost, ale tak kdo by se chtěl pořád dívat na zákeřné spratky a nervní rodiče 😁 jediný, kdo je aspoň trošku nedokonalý a malinko se přibližující skutečnosti, je manuálně nešikovný tatínek :) ()

honajz2

Seriál fakt jen pro ty nejmenší o strašně hodných dvojčatech, kteří mají strašně hodné rodiče, a ty děcka si dokáží udělat dobrodružnou zábavu jen z toho, že pomáhají tátovi s mytím auta. Celé to je ale bez nějakého násilí, agrese a ani mi to nepřišlo s tou vší pozitivitou přes čáru, tak proč ne. Já ten seriál sice nejsem schopný plně docenit, ale tak nějak chápu jeho cíl. 3* ()