Camp Camp vypráví příběh o Maxovi, znuděném desetiletém klukovi, který uvízl na dysfunkčním letním táboře, který vede podezřelý podnikatel, který se snaží si zajistit profit za každou cenu. Max bude muset přežít otravně veselého vychovatele Davida, divné táborníky a šílené překvapení na každém rohu, než se mu povede utéct domů. (Vebecko)

honajz2

Psal jsem to už zde a zopakuji to i tady - nejlepší seriály skoro vždycky objevím úplnou náhodou. Tenhle seriál, ačkoli jsem to absolutně nečekal, mě dost chytl už od povedeného pilotu. Navíc kvalita epizod pak jde čím dál tím víc nahoru a některé díly jsou naprosto skvělé (třeba ten s maskotem nebo ten o té sektě), zase některé jsou celkem slabé a i nevtipné, ale těch je naštěstí minimum. Jinak se jedná o překvapivě příjemný a zábavný seriál, ve kterém jsem si oblíbil i většinu postav (nejlepší je ale stejně Nikki, na tu tam nikdo nemá) a je tu jenom jedna, co mi vyloženě vadí, jinak žádná. Kladem pro mě je i rozumná délka jednotlivých epizod. Akorát mi trochu vadí, že někdy to má celkem okoukané zápletky, ale to je jenom drobná vada, baví to i tak. Ten seriál jsem si dost oblíbil, mám za sebou už skoro 2.série a pořád mě to baví, vlastně mě to baví čím dál tím víc, což taky o nějaké kvalitě svědčí. Za mě 5*, byť slabších. EDIT: Musím zmínit, že poslední epizoda 2.série - Parents Day - mě totálně dostala. Divím se, že jsem se tady o tom nezmínil předtím, ale pro mě osobně tam byla jedna z nejsilnější a nejemočnějších scén, co jsem kdy v seriálu viděl. A perfektně vygradovala v sotva vteřinu trvajícím gestu. Víc nenapíši, ať nespoileruji. ()