Patrik

Ten pocit když odhalíte, že blízký člověk který vám zachránil život, skrývá děsivé tajemství. A vy máte rozhodnout co dál... (Podle_mne)

Podle_mne

Z dosavadních snímků po autorské stránce zřejmě "nejdospělejší" počin. Žánrově opět ne zcela uchopitelný, ale přesto silný příběh, tématicky se zaobírající dětskou prostitucí a pedofilií. Oceňuji tvůrce, že se nebáli vkročit na tenký led. A přestože téma svádělo k exhibicionismu, celý film je držen spíše pomalejším tempem. Mohu říci za sebe, že nedokážu odhadnout, čím nás tato parta překvapí v příštím snímku. ()

rasttea

Premiéra proběhla 24.1.2019. Ze zištných důvodů budu psát pouze věci, kde můžu být odosobněná. Hudba, kamera, střih, scénář - to vše je ve výsledku milé, jemné, nenásilné a kompaktní. Pavel Kovář se od minulého počinu viditelně posunul dopředu. Už se těším, až si při dalším režisérsko/scénáristickém výtvoru profesionálněji pohraje se zvukem a věřím, že budu dávat hvězdiček 5 ;o) Příběh tzv. ze života vezme za srdce. Velké díky - modří vědí :) Střípky z natáčení - nakonec má film stopáž 30 minut. ()

Lenka.Pongra

Tento krátký film nových tvůrců je velký skok dopředu. Má děj, který diváka nenuceným způsobem přiměje k zamyšlení.Má vše co dobrý film má mít. Úžasný děj,propracování detailů, akční prvky. Celkový dojem velké Wow. ()