Dôstojníci Tim Bradford a Jackson West dobrovoľne pracujú ako pomocní tréneri na tréningoch mladých talentov amerického futbalu. Narazia na stopu bandy ozbrojených lupičov, ktorá chce prinútiť k spolupráci matku jedného z mladých športovcov AJ Clemonsa a unesie ju. Ich kolegovia Harperová a Chenová sa zúčastňujú na zasadaniach vedenia komunitného centra. Na jednom z podujatí dôjde medzi policajnými kolegami k ostrej konfrontácii. Lopezová ochraňuje obchodníka s diamantmi a jej misia sa pretne s akciou Bradforda a Westa, ktorí pátrajú po unesenej Clemonsovej matke a narazia na lupičov. John Nolan sa dostáva do veľkých rozpakov, keď Jessica oznámi, že možno je tehotná a odchádza na test do nemocnice. Na rannom stretnutí seržant Grey oznámi, že polícia dnes bude pracovať s verejnosťou. Nováčika Nolana poveria asistovať doktorke Sawyerovej v nemocnici na seminári o tehotenstve. (TV JOJ)

Loki_Six

Stay down, and get used to that position. Because in case you didn't know, you are not a 6'2", 180-pound man. Now, Tim might be a good T.O., but he can't teach you how to fight like a girl. We get a higher show of force, especially from men. So, guess what, sweetheart? You are always going to be tested, and when you are alone against a desperate suspect, and you are between them and freedom, your thoughts can never be, "Oh, my, he's bigger than me." Look here, Not Nolan, if you're going to survive these streets as a 5'6" woman and one of color, no less, you better learn what these boys don't know to teach. ()