Kameňák

• Česko Kameňák
Česko, (2019–2020), 14 h 56 min (Minutáž: 55–63 min)

Réžia:

Ján Novák

Václav Vydra nejml., Pavel Kikinčuk, Martin Dejdar, Alice Bendová, Michal Novotný, Oldřich Navrátil, Veronika Žilková, Zuzana Slavíková, Jana Paulová (viac)

Stovky vtipov, hviezdne herecké obsadenie a prostredie, ktoré diváci skrátka milujú! Na obrazovky televízie Markíza prichádza nový komediálny seriál Kameňák, ktorý vznikol v česko-slovenskej koprodukcii, a voľne nadväzuje na úspešnú filmovú sériu. Diváci sa opäť môžu tešiť na stovky vtipov a na hviezdne herecké obsadenie – Václav Vydra, Pavel Kikinčuk, Veronika Žilková, Martin Dejdar, Alice Bendová, Jana Paulová, Oldřich Navrátil a mnohí ďalší sa postarajú o večery plné zábavy a dobrej nálady! Obyvatelia Kameňákova sa tentoraz pokúsia uspieť v celorepublikovej súťaži Pozitívne mesto roka, čo so sebou prinesie množstvo humorných situácií. (TV Markíza)

Recenzie používateľa borohub k tomuto seriálu (2)

Sto miliónov (2019) (S01E01) odpad!

Je zde vidět alespoň mírné poučení z Vánočního kameňáku a sice odebrání trapného jinglu po každém "vtipu". Podobně jako u Vánočního kameňáku se ale jedná o náhodnou posloupnost provařených vtipů, které se mnohdy ani nehodí. Příšerně otravné byly reklamy, jedna byla cca 15 minut po začátku, další 10 minut po konci předchozí reklamy a další asi 15 minut před koncem. Docela se divím, že něco takového šoupnou na hlavní vysílací čas v pátek, ale co si budeme nalhávat konkurence je naprosto mizerná, takže věřím tomu, že to bude i docela úspěšné.. 8% ()

Dočasný pobyt (2019) (S01E02) odpad!

Prvních pár minut se mi i docela líbilo (přišlo mi to jako návrat ke starším kameňákům), potom to už zase byla posloupnost náhodných "vtipů" - opět jsme si poslechli spoustu trapných fóru o Chucku Norrisovi (postava Dejdara mě snad ze všech postav sere nejvíc). Druhý díl byl ale celkově o trochu zábavnější než první díl. 10% ()