Dubeon halkkayo

• Južná Kórea 두번할까요 (viac)

Manželé Jo Hyun-woo (Sang-woo Kwon) a Park Sun-young (Jeong-hyeon Lee) si přestávají rozumět a uvažují o rozvodu. Sun-young souhlasí pouze pod podmínkou, že uspořádají rozvodový obřad. Hyun-woo si poté užívá single života, takže není moc nadšený, když mu jeho ex znovu vpadne do života a potřebuje od něj pomoc. Vše se ještě zkomplikuje, když Hyun-woo zjistí, že Sun-young začala chodit s jeho spolužákem ze střední Sang-cheolem (Jong-hyuk Lee), který navíc netuší, že ti dva bývali manželé. (LangiJ)

LangiJ

Celkem slabota, nemastný, neslaný a na to, že to má být komedie, humor nic moc. Nejvíc mě asi pobavilo, když si čtyřicátníci ve flashbacku střihli středoškoláky. Hlavní hrdinka mi byla navíc dost nesympatická, jak vzhledem, tak chováním. Byla pěkně otravná, protivná a lezla mi na nervy celý film, takže jsem se nemohla dočkat, až to skončí, což při stopáži skoro dvou hodin trvalo. Ani jsem jí s jejím ex nepřála happyend. Jediný, co pro mě bylo fajn, byl námět. S odřenýma ušima 3*. ()

Marze

Romantický film určený za chycení vašeho srdce. A drama se zvratem. Vypráví příběh o páru, který si prochází rozvodem. Když jsou oficiálně rozvedení, užívají si radosti single života. Ale jeden den se exmanželka objeví přes exmanželem s novým přítelem a situace se zhorší když se ukáže, že její nový přítel nemá tušení, že byla za jeho přítele dříve vdaná. ()