ricci.s odpad!

Snáď najdebilnejší ruský "kinohit" za posledné roky. Že táto krajina nevie nič poriadne natočiť je známe (možno 10% ich hororov za niečo stojí), a že sa vkuse snažia niekoho napodobniť už nikoho neprekvapí. Do kín púšťajú kraviny, kde majú stále niečo prekliate, raz autíčko, potom list, potom fotoaparát, a divák len rozmýšľal, kde a koľko krát už tie prekliate predmety videl. Už ten posledný prúser s foťákom bol scenáristické peklo, možno sem tam to zachránilo gore, ale toto tu... Horor o prekliatom sedadle v kine. A potom tí pakovia začnú umierať. A keď akože niekto nejako fádne umrie, tak logicky sa tam idioti vrátia, aby si na to sedadlo sadli znova, logika, že? Proste, tej krave čo vymyslela takúto sterilnú a otravnú IQ dieru bez scenára, deja, vlastne ani poriadne vraždy tam neboli, by som najradšej zakázal priblížiť sa ku kamere do konca života. Malé plus za 150-kilovú policajtku, pretože takáto škrata sa v teenegerskom "horore" často nevidí. Ale ani keby ma Rusáci chceli podplatiť, ani za boha im nedám hviezdu. ()