Budoucnost lidstva je v sázce. Skupina vědců a mocný telepat se na palubě vesmírné lodi plné tajemství vydávají do neznáma. (Netflix)

Recenzie používateľa Martrix k tomuto seriálu (3)

Vše, co jsme po sobě zanechali (2018) (E01)

Dnes jsem dokoukal jiný seriál o vesmírné lodi, na které je s posádkou i někdo/něco jiného. Origin. A ten je zatím ve všech ohledech o dva levely výš, než co proběhlo v této epizodě. Způsob, jaký pilot začal, nedává prostor pro budování nějaké atmosféry, většina postav je nesympatická a jediné co mě přijměje se podívat na další epizodu je má zkušenost s knihami Martina, takže zvědavost, co vymyslel. Být to jiný autor, tak to balím už teď. ()

Nad propastí (2018) (E03)

Hm, kniha to asi bude dobrá, Martin psát umí, ale zatím je to psycho s nízkým potenciálem udržet si pozornost diváka. A je to škoda...v rukou lepšího scénáristy a režiséra, by to mohlo být min. zajímavé. takto je to jen další příběh o stroji, UI, nebo něčím mezi tím, který má vražedné choutky. ()

Bílý králík (2018) (E04)

Touto epizodou sledování Nightflyers končím. Ne proto, že bych sdílel názor některých lidí, že je to béčkový seriál, nebo proto, že jsem čekal Hry o trůny ve vesmíru. Důvod je prostý. Je to přeplácané. Na jedné lodi se děje tolik divných věcí, že by to vystačilo na dva seriály. Je to odpudivá směs Vesmírné odyssey, Horizontu událostí a kdovíčeho dalšího. Nelíbí se mi zvuky, které vše provází, to co jako divák vidím a téměř všechny postavy mi jsou nesympatické. Navíc mám v hlavě první díl, který začíná tím, že asi všichni umřou...to není moc velká motivace, prokousávat se tím psychodějem dál. Za mě zklamání. ()