The Terrible Two

silentname odpad!

"The Terrible Two" bude asi najhorším hororom, čo som videl za celý svoj život. Nemôžem povedať, že by to bol film, ktorý ma najviac vytočil, no kvalitatívne toto nemá čo ponúknuť. Ako som pochopil, tak celkový budget bolo 35.000 dolárov a natáčalo sa to celkovo 10 dni. Ak je to pravda, tak to je na filme skutočne vidieť, lebo sledovať to je čistá tragédia. V prvom rade je treba povedať, že film je absolútne otrasne napísaný. Nemáme možnosť vidieť vzťah medzi rodičmi a dcérami. Nepotrebné. Stačí len potom vidieť tú bolesť potom. Nie je potrebné nič vysvetľovať... diváci si diery zaplátajú sami. A načo tam dávať nejaké strašidelné scénky? Reálne sa chceme nudiť a nezažiť ani trošku atmosféry. Okrem toho ale film absolútne degradujú ďalšie veci. V prvom rade to pôsobí, ako keby film nemal reálne žiadneho režiséra. Ako keby si vzal dovolenku počas natáčanie a prenechal to svojmu kamarátovi, ktorý nemal žiadne skúsenosti a rozhodol sa, že najlepšie bude iba aby herci videli scenár a potom si robili čo chceli a dali každú scénku na jeden pokus. Načo to skúšať znovu? Načo sa pokúsiť o lepší záber? Zaberá to čas a peniaze a nemáme ani jedno ani druhé. A tak mám pocit, že herci vôbec nevedia tomu dať nič. Všetky herecké "výkony" v tomto filme sú absolútne tragické. To ani nie sú herecké výkony. Toto je ako keby im len ukázali napísané texty a recitovali to. Žiadne reálne emócie, žiadna úprimnosť ani nič podobné. Ak poviem, že Tommy Wiseau v "The Room" podal lepší výkon,než naši dvaja aktéri v tomto filme, takto niečo musí signalizovať. Všetko pôsobí falošne. Interiéry, herecké výkony, dialógy a aj kompletný scenár. Nič v tomto filme nepôsobí ako reálny film, ale ako absolútny amatérizmus, kde sa niekto pokúsil o horor a zlyhal na plnej čiare. Nič pozitívne na tomto filme nie je. Nepozerajte to. Jednoznačne hovorím, že tomuto sa vyhnite. Videl som to, aby ste to vy vidieť už nemuseli. A úprimne si myslím, že každý kto toto je schopný odsedieť by si mal zaslúžiť uznanie a medailu. Hodnotenie: F ()