Clown Ferdinand

všetky plagáty

Třináctidílný pantomimický televizní seriál, u jehož zrodu stáli čeští tvůrci, vznikl pro východoněmeckou televizi. Clown Ferdinand kombinuje pohádkové a fantasy motivy, které se aktivně objevují v každodenním životě dětí. Se svým karavanem v doprovodu papouška Roberta prochází svět a poznává ho. Kvůli své nemotornosti obvykle vytváří velký chaos. Jednou dokonce letí do vesmíru s raketou. (sator)

apokar

01. Ferdinand und der Briefkasten 02. Ferdinand und das Hotel 03. Ferdinand und der Sportplatz 04. Ferdinand und die Ferien 05. Ferdinand und das Schloßgespenst 06. Ferdinand und der Fußball 07. Ferdinand und die Geisterbahn 08. Ferdinand und die Indianer 09. Ferdinand und die Schule 10. Ferdinand und die wilden Tiere 11. Ferdinand und das Wochenende 12. Ferdinand und die Winterfreuden 13. Ferdinand und das Fahrrad ()

sator

Třinácti dílný pantomimický televizní seriál, u jehož zrodu stáli čeští tvůrci, vznikl pro východoněmeckou televizi. Klaun Ferdinand kombinuje pohádkové a fantasy motivy, které se aktivně objevují v každodenním životě dětí. Se svým karavanem v doprovodu papouška Roberta prochází svět a poznává ho. Kvůli své nemotornosti obvykle vytváří velký chaos. Jednou dokonce letí do vesmíru s raketou. ()

KT_2011

Jako dítě jsem miloval. Dnes mne překvapilo, jak dobře to působí i po tak hrozném počtu let. Aktuálně celý seriál dostupný na DVD a protože je bez dialogů, není omezen na znalce němčiny. ()