Choegoeui mirae

• Južná Kórea 최고의 미래 (viac)

Zpěvák a tanečník, mladý talentovaný umělec Choi-go (Kang-joon Seo) byl svoji dosavadní zastupující mediální společností uvolněn ze svého původního uměleckého kontraktu, jenž mu zaručoval stabilní finanční zázemí, jistotu, pohodlí, střechu nad hlavou a hlavně mediální pozornost senzace-chtivých fanoušků. To vše se ale nyní mění; Choi-go je nucen jít si po svých, sám si vydělávat na živobytí a sám si hledat střechu nad hlavou. Není se proto čemu divit, přemítali právě v takovém okamžiku, stojí-li jeho život vůbec za něco lepšího než starou bačkoru. Na druhé straně život půvabné Mi-rae (Minah) dostává smysl až nyní. Až po letech zkoušení a snažení uchytit se v centru mediální propagace, marketingu a vyhledávání nových uměleckých talentů integrovaného oddílu gigantické společnosti Samsung. Její život naplnil opojný pocit vlastním zadostiučinění, který ji připomíná, kolika těžkými chvílemi si na své cestě musela projít. Jenže něco jako kdyby ji ke štěstí ještě scházelo. A třeba to není jen povrchní pocit, myslet si, že jeden by měl mít někoho blízkého, někoho, na koho se bude moci spolehnout a kdo bude moci naopak spoléhat na něj. A dost možná, že kdyby jen otevřela oči a neřítila se vpřed jako střela, nečekala jen na zázraky a na ty velké věci, zjistila by, že maličkosti, zpříjemňující ji život, jsou všude kolem ní. Možná blíž, než by si sama dokázala kdy říct. (Conspi)