PushkyBezhky odpad!

Scénář napsaný desetiletým borcem po dvou tunách vyhuleného hašiše a dvou dodávkách dobrého bourbonu, který právě zjistil, že se mu to pírko v rozkroku nestaví jen přetlakem moči, ale že to má i jiné spouštěče. "Herecký" ansábl vybíraný ne podle hereckých zkušeností a schopností, ale podle co nejmenšího rozměru mozkové hmoty (herci) a co nejširšího a nejhoupavějšího hrudníku (herečky), potažmo co nejvíce implantovaného silikonu. Jediná Radka Anežka Hrdličková, jakožto zkušená harcovnice, pochopila, proč byla do filmu vybrána, a protože to rozhodně herectví nebylo, plnila svůj úkol na sto procent a prsila se i v těch nejnevhodnějších situacích. Škoda, že to nepochopily i ostatní její kolegyně a zarputile se snažily hrát. Směšné digitální efekty na úrovni špičkové počítačové hry ze druhé půle osmdesátých let. Střih po sobě jdoucích záběrů a scén v naprostém logickém nesouladu. Od filmu Reklamace ale asi nikdo nic jiného nečeká. Pokud ano, je to docela masochista. ()

Folda95

Je super, že se někdo ze studentských řad dnes snaží do filmu zapojit neočekávanou myšlenku. Ano i zde jsou chyby, herecké i jiné ale spíš zde přemýšlím o celku, než jen o částech. Film nás donutí přemýšlet navíc byl celý natočen bez jakýchkoliv příspěvků a myslím si, že když všechny tyhle aspekty člověk spojí dohromady, tak pochopí, že film má svou váhu. ()