Aljak

Nie som síce fanúšikom filmov na túto policajnú tému, ale vo svojej podstate to bolo napokon vcelku fajn. Aj keď mi Ranveer v tej jeho úlohe skorumpovaného frajera spočiatku išiel na nervy, dej sa postupne lámal a čím ďalej, tým viac som s ním sympatizoval (však to bol samozrejme aj cieľ). Takže čo sa týka deju, tak sa mi to celkom pozdávalo, aj keď by som to kľudne s radosťou absolvoval aj bez tej kopy teatrálnych scénok, a predovšetkým toho akčného rozmeru s prehnanými bojovými scénami. Ale chápem, to proste patrí k indickým akčňákom, a bez toho by mnohí zostali smutní. Mňa to však skôr ubíjalo. Aj z toho dôvodu, len 3* ()

Andrea1717

Tento film je tak nejako "povrchne hlboký". Hlboká myšlienka natočená v štýle Singham a Dabang. Ranveera by som bola chvíľami prepleskla a chvíľami som ho milovala. Pekný hudobne aj námetom. Romantiky si tu človek veľmi neužije, ale pár okamihov tu je, aj keď v konečnom dôsledku sú skôr také vtipné. Ide o tému ako sa "zlý" policajt napravil. Stará téma, ale v Indii určite populárna a aktuálna. Simmba keby sa tak nepitvoril by vyznel lepšie, ale konečný výsledok filmu vo mne zanechal vcelku pozitívny ohlas a aj hudobne je v podstate dobrý. ()