Dvaja otcovia. Dve deti. Dve vraždy. Čo sa stane, ak dobre pochovaná pravda prežije dvadsať rokov? Ustojí osudová láska osudovú pravdu? Veľký rodinný príbeh plný napätia a vášne rozpráva o temných tajomstvách nedávnej minulosti, pričom sa voľne inšpiroval skutočnými udalosťami - politickými vraždami z 90. rokov 20. storočia... Sudca Hirsch sa ako kandidát na predsedu najvyššieho súdu teší obľube verejnosti, pre ktorú je synonymom spravodlivosti. Nik ale netuší, že si stráži kruté tajomstvo - pred dvadsiatimi rokmi nespravodlivo odsúdil priateľa, ktorý vo väzení spáchal samovraždu. Keď Hirsch získa vysnívaný poľovnícky kaštieľ aj s revírom, zoznámi sa s mladým horárom Andrejom, ktorý je synom Hirschovej obete. Hirsch robí všetko pre to, aby sa mladý muž nikdy nedozvedel, za akých okolností jeho otca odsúdil. Plány mu však nečakane skomplikuje láska... (TV JOJ)

Recenzie používateľa CheeseFigure k tomuto seriálu (41)

Episode 20 (2018) (E20)

Dagmarina linka bola z tejto epizódy najzaujímavejšia. ()

Episode 21 (2018) (E21)

Taká...neviem, čo o tejto epizóde napísať. Možnože len to, že tá konfrontácia medzi Andrejom a poľovníkmi ma sklamala. To jej vyriešenie prišlo rýchlo, ľahko, taký Boží (alebo skôr Hirschov) zásah. ()

Episode 22 (2018) (E22)

Tá Emilova žena je väčší zloduch než Viliam :-D . Dúfam, že linka Bajanovci a Alica bude pokračovať a že sa to nevyrieši ďalšiu epizódu nejak rýchlo. A Andrej Vs. Rado. Tých to dvoch kohútov bojovať o Alicino srdce je radosť sledovať. ()

Episode 23 (2018) (E23)

Epizóda 23. Nedá mi to, konečne sa k tomu vyjadrím. Nepáčia sa mi tie zábery, kedy je vidieť hlava herca v rohu obrazovky a obrazovku z veľkej časti zaberá prázdna stena alebo obloha. Pripadá mi to neprofesionálne. ()

Episode 24 (2018) (E24)

Linka medzi Dagmar a Hirschom zaujímavá, som zvedavý čo z toho bude. Scéna u Bajanovcov ohľadom kalcia sa mi páčila, hlavne vďaka príchode Janky a náhlemu odchodu Bajanovcov, gynekológ Vajda. To sú veci, ktoré sa mi na epizóde ľúbili. Čo sa mi neľúbilo? Linka medzi Klárou a Valentom. A bojím sa, že sa táto linka seriálom ešte dlho povlečie. ()

Episode 25 (2018) (E25)

Viliam sa vrátil. Moc toho nepredviedol, i tak ale jeho prítomnosť potešila. ()

Episode 26 (2018) (E26)

Linka s Valentom a Klárou bola hrozná...vôbec ma nebaví. Som rád z toho jak to dopadlo so Žanetou. Nádherný okamžik. ()

Episode 27 (2018) (E27)

Slušná epizódka. Vyšetrovanie prebiehalo pekne, vypočúvanie svedkov bolo fajn, každý ponúkol svoj pohľad na Andreja, čím sme sa dozvedeli o jeho postave čosi málinko viac (len ich mohli vypočuť viacej). Škoda, že Hirsch je až taká sviňa, aj napriek všetkému som mal aspoň malý plamienoček nádeje, po tom to sa však teším na jeho pád. ()

Episode 28 (2018) (E28)

Aj napriek tomu, že linka Klára a Valent ma ne-ba-ví, tak epizódka to bola dobrá. Chudák Andrej, je mi ho až ľúto jak Hirschovi verí. Viliam pobavil. Zdá sa mi to, alebo začína dej trošku temnieť? ()

Episode 29 (2018) (E29)

Hotel, more, ruky hore. Či ako to bolo... ()

Episode 30 (2018) (E30)

Chudák dedo Laco. ()

Episode 31 (2018) (E31)

To s tou Ňuškou a Dagmariným telefonátom snáď nie :-D ()

Episode 32 (2018) (E32)

Normálne mám radostný pocit, že sa Lacovi pošťastilo. Som si tú postavu celkom obľúbil. ()

Episode 33 (2018) (E33)

Andrej je horkokrvný...pipík. Nová nenávidená postava? Johankin otec. ()

Episode 34 (2018) (E34)

Nudné, moc nebavilo. Tešil som sa na konflikt medzi Andrejom a Radom, ale ono nič... ()

Episode 35 (2018) (E35)

Do dobrej jaskyne Johanka zaliezla. ()

Episode 36 (2018) (E36)

Normálne by som tomu dal dve, ale kvôli konfrontácií medzi Hirschom a Dagmar tomu jednu hviezdičku navrch prihodím. ()

Episode 37 (2018) (E37)

Posledné diely sú tak ledva za tri hviezdičky, ale vždy sa nájde niečo, prečo tam tú jednu pridám. Teraz to bolo stretnutie Valenta s Viliamom Brázdom a koniec. ()

Episode 38 (2018) (E38)

Viliam Brázda je fakt odporný záporák. Zbožňujem ho. ()

Episode 39 (2018) (E39)

Veľmi dobrá epizóda, len to s tou Dagmar mi príde ako deus ex machina. A z Viliama som zmätený. ()